ludzie
Maffashion reklamuje piwo na Instagramie. Fani: "Jakby Polska była za mało rozchlanym państwem…"
"Wagina" Gwyneth Paltrow eksplodowała. Znowu

Pozew przeciwko Gwyneth Paltrow. Jej "wagina" ZNOWU eksplodowała

Źródło zdjęć: © Instagram @gwynethpaltrow / Instagram @gwynethpaltrow
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.05.2021 15:19

Gwyneth Paltrow sprzedaje świece, które podobno pachną jak jej wagina. Pewien mężczyzna z Teksasu poczuł jednak coś innego – swąd zwęglonego plastiku.

bFZYXvqX

Teksańczyk Colby Watson pozwał firmę Goop, której właścicielką jest Gwyneth Paltrow, ponieważ produkowana przez przedsiębiorstwo świeca "Pachnie Jak Moja Wagina" (This Smells Like My Vagina) wybuchła w mieszkaniu mężczyzny. Colby twierdzi, że świeca stanęła w płomieniach po trzech godzinach od zapalenia, po czym eksplodowała, a pokój wypełnił się dymem.

Teksańczyk przekonuje, że świeca pozostawiła czarny, spalony pierścień na jego szafce nocnej. Na dowód swojego przykrego doświadczenia wysłał mediom zdjęcie zwęglonego, czarnego słoika po świecy. Wybuch ani nie spowodował większych szkód, ani nie zranił Colby'ego.

Goop nie wierzy w historię o eksplodującej świecy

Poszkodowany mężczyzna złożył pozew zbiorowy w imieniu swoim i innych osób, które rzekomo także doświadczyły mocy wybuchowej "waginy". Goop odpowiedziało na oskarżenie, twierdząc, że Teksańczyk próbuje wyłudzić pieniądze z odszkodowania. Świece podobno są bezpieczne, a poza tym Watson używał ich przez trzy godziny, podczas gdy instrukcja rekomenduje, aby korzystać z nich przez dwie godziny.

bFZYXvqZ

Wybuchające "waginy" na całym świecie

W styczniu świeca "Pachnie Jak Moja Wagina" eksplodowała w mieszkaniu 50-letniej kobiety z Londynu. Historia mrozi krew w żyłach, ponieważ wybuch wywołał w pokoju piekło. – Kiedy to się stało, byłam przerażona, ale z perspektywy czasu jest to zabawne, że waginalna świeca Gwyneth Paltrow eksplodowała w moim salonie – powiedziała kobieta w komunikacie dla mediów. Całą historię przeczytacie TUTAJ.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Tajemnicze kody QR na ulicach Warszawy. Czy to powrót Kuby Grabowskiego (Quebonafide)?