seks
Młodzież Wszechpolska nie chce festiwalu Post Pxrn. Zorganizowała modlitwę różańcową pod Kinem Muranów
Gwyneth Paltrow

"Wagina" Gwyneth Paltrow eksplodowała w domu niewinnej kobiety

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.01.2021 12:10

"Zabawna, wspaniała, seksowna i nieoczekiwanie piękna" – taka miała być świeca, która pachniała jak wagina Gwyneth Paltrow. W rzeczywistości świeca zamieniła mieszkanie pewnej kobiety w piekło. Dosłownie.

bFZZkqrn

Wydaje się, że jest to historia, która nie miała prawa się wydarzyć. Nic bardziej mylnego. Pierwszy nieprawdopodobny fakt jest taki, że od stycznia 2019 roku na rynku istnieje świeca sygnowana nazwiskiem aktorki Gwyneth Paltrow. Uwaga, pełna nazwa świecy brzmi: Pachnie Jak Moja Wagina (This Smells Like My Vagina). Podobno projektanci świecy byli trzeźwi, kiedy ją wymyślali.

Teraz druga część historii. 50-letnia Jody Thompson, mediaworker z Londynu, wygrała słynną świecę w internetowym quizie. Kiedy kobieta zapaliła "waginę" w domowym zaciszu, ta eksplodowała, rozrzucając kawałki gorącego, potłuczonego szkła po całym pokoju. Thompson powiedziała, że nigdy "nie widziała czegoś takiego. Całość płonęła i była zbyt gorąca, aby ją dotknąć. W pokoju rozpętało się piekło".

W opanowaniu sytuacji pomógł partner kobiety, David Snow. Jody powiedziała, że we dwoje udało im się ogarnąć kryzys i wyrzucić świecę za drzwi wejściowe domu. – Całe mieszkanie mogło spłonąć. Kiedy to się stało, byłam przerażona, ale z perspektywy czasu jest to zabawne, że waginalna świeca Gwyneth Paltrow eksplodowała w moim salonie – powiedziała kobieta dziennikarzom.

bFZZkqrp

Sklep skontaktował się z ofiarą wybuchowej "waginy"

Rzeczniczka sklepu, który sprzedaje kontrowersyjne świece, powiedziała "The Sun", że producent skontaktował się już z Jody Thompson. Zostanie przeprowadzone śledztwo, które wykaże, czy kobieta postępowała zgodnie z instrukcjami bezpieczeństwa dołączonymi do świecy.

Uff, jeśli eksplodująca świeca o zapachu waginy to dla Was zbyt duży hardkor, zapraszamy do przeczytania bardziej lajtowych tematów. Sprawdźcie, jakie kosmetyki kupić na prezent... zapewniamy, że nie znajdziecie tam produktów sygnowanych nazwiskiem Gwyneth Paltrow.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Fani od sześciu lat czekają na nowy album. Frank Ocean woli produkować "biżuterię na penisa" w cenie dobrego auta