Nów w Wadze wrzesień

Nów w Wadze. Zodiakary: Może się wam przypomnieć o waszych eks

Źródło zdjęć: © TikTok, marzenadrygacz, psychologduchowy, tarot_w_podrozy
Anna RusakAnna Rusak,23.09.2022 16:00

25 września wypada nów w Wadze. Jak twierdzą Zodiakarze, uda nam się na chwilę odetchnąć od trudności związanych z retrogradacją Merkurego. Jak najlepiej przeżyć wrześniowy nów i co daje nam znak Wagi?

Gwiazdy nie odpuszczają! Do trwającej już retrogradacji Merkurego dochodzi właśnie nów w Wadze i jesień zaczniemy właśnie pod tym znakiem. To idealny moment, by pochylić się na relacjami, jakie łączą nas z innymi ludźmi. Tak przynajmniej radzą zodiakarze.

Nie będą to zawsze łatwe rozmyślania. Zaznaczmy, że Merkury w retrogradacji lubi namieszać w tych obszarach. Spokojnie, zodiakary i zodiakarze mają dla was jednak kilka pomocnych wskazówek na ten wrześniowy nów.

Nów w Wadze we wrześniu

Na wstępie przypominam, że nów to faza Księżyca, w której ziemski satelita jest oświetlany przez Słońce w taki sposób, że z Ziemi widać wyłącznie jego zacienioną część. Nie należy tego mylić z pełnią! To jednak znacznie lepszy moment na świeży start i zaczynanie od nowa.

trwa ładowanie posta...

Jeśli chodzi o wrześniowy nów, to na niebie będziemy go mogli obserwować w niedzielę 25 września o godzinie 23:54. Warto jednak zaznaczyć, że wpływ nowiu w Wadze odczujemy już w równonoc jesienną, czyli z 22 na 23 września.

- Nów w wadze to nów, który daje początek nowego. Ponieważ Merkury się cofa i jesteśmy rozdrażnieni, to ta Waga zharmonizuje nas na każdym poziomie energetycznym jak i fizycznym. Dojdzie do tzw. duchowych resetów – mówi tiktokerka Wróżka Akima.

Jak przejść przez wrześniowy nów w Wadze?

Izabela Puchała na TikToku mówi, że w czasie wrześniowego nowiu w Wadze warto pochylić się nad relacjami, związkami i współpracami. Każe skupić się na prostocie, uwalnianiu napięć i spokojnym działaniu.

- Nów w Wadze będzie w opozycji do Jowisza. To ułożenie przypomina nam o tym, żeby dawać i brać, czyli to ma być równomierna energia. Obie strony muszą być zadowolone – zaznacza tiktokerka.

trwa ładowanie posta...

Retrogradacja Merkurego przez swój wsteczny ruch może jednak sprawdzić, że w naszych głowach pojawią się sprawy lub osoby z przeszłości. Nie powinniście się tym jednak przejmować - grunt to spokojne, przemyślane działanie.

Nina w TikToku zwraca z kolei uwagę na to, że Wagą rządzi Wenus, czyli planeta związana z miłością, pieniędzmi i pięknem. Według niej, jest to więc idealny czas na rozwój nowych możliwości. Szczególnie tych związanych ze sprawami zawodowymi, miłosnymi czy rodzinnymi.

Dobrą informacją jest z pewnością to, że nów Księżyca w Wadze ma nam przynieść, w tym dość niełatwym przez retrogradację czasie, trochę spokoju i wytchnienia. Korzystajcie więc, bo przed nami jeszcze kilka takich trudnych dni!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2