Pełnia Księżyca w czerwcu

Pełnia Księżyca w czerwcu. Wpływ Truskawkowego Księżyca powala

Źródło zdjęć: © Canva
Anna RusakAnna Rusak,01.06.2023 17:00

Przed nami pełnia Księżyca w czerwcu. Tego dnia nie tylko będziemy mogli doświadczyć superpełni, ale jak twierdzą zodiakary, czeka na nas wielkie rozwiązanie. Co oznacza Truskawkowy Księżyc?

Mam nadzieję, że w odpowiedni sposób wykorzystaliście nów Księżyca w Byku i wkrótce wszyscy będziecie milionerami lub milionerkami. Jeśli nie udało wam się tego dokonać, to możecie być spokojni, bo przed nami kolejne, przyjemne wydarzenie.

Już na początku czerwca czeka nas pełnia Księżyca w Strzelcu. Czego możemy się po niej spodziewać i dlaczego cały czerwiec będzie przyjemnym miesiącem? Na to pytanie odpowiadają niezastąpione zodiakary.

Pełnia Księżyca w czerwcu w Strzelcu

W czerwcu pełnia Księżyca wypada w znaku Strzelca. Szczyt tego zjawiska będziemy mogli obserwować już 4 czerwca o 5:43. Przypominam jednak, że pełnia oddziałuje na nas parę dni przed i parę dni po, więc jeśli nie będziecie mogli zasnąć, to już wiecie, kogo winić.

Ten dzień jest wyjątkowy i to nie tylko dlatego, że jak zaraz zdradzą zodiakary, przyniesie nam dużo pozytywnej energii. W tym dniu czeka nas superpełnia, bo Księżyc znajdzie się bardzo blisko Ziemi. Jego tarcza będzie wydawała się większa i jaśniejsza niż zazwyczaj.

Czerwcowa pełnia nie bez powodu nazywana jest również Truskawkowym Księżycem. Rdzenni Amerykanie określali to zjawisko w ten sposób ze względu na to, że w tym okresie przypadał czas zbiorów tych owoców.

trwa ładowanie posta...

Truskawkowa Pełnia Księżyca w czerwcu - jak się przygotować?

Katarzyna Harasimowicz na TikToku zwraca uwagę na to, by w tym czasie uwolnić się z tego, co nas ogranicza. Przekonuje, że Strzelec daje nam mądrość i pozwala na otwarte wyrażanie siebie. Pełnia Księżyca w czerwcu ma emanować energią geniuszu i oświecać nas w rozważaniach.

- Co wystrzelisz w kosmos? Z czego się uwolnisz? Zobacz, gdzie masz Strzelca w swoim kosmogramie i gdzie jest teraz Jowisz, bo to wszystko jest pięknie połączone. Kończysz ważny etap, wyciągasz lekcje z okresu sprzed sześciu miesięcy. Teraz możemy wyciągnąć wnioski i konkluzje - mówi tiktokerka.

trwa ładowanie posta...

Z kolei "Jako w niebie" na TikToku apeluje, by w trakcie pełni Księżyca w czerwcu usunąć ze słownika dwa słowa: "niemożliwe" oraz "nierealne". To ma być czas podróży, wolności i odkrywania.

- Ekspansja. To hasło dla Strzelca, gdyż ceni on sobie wolność i niezależność. Nie chodzi tu tylko o podróże w znaczeniu dosłownym, ale i o patrzenie poza horyzont myślowy - pisze na nagraniu tiktokerka.

trwa ładowanie posta...

Jeśli jednak zastanawiacie się, co poza pełnią Księżyca czeka nas w tym miesiącu, to posłuchajcie wróżki Akimy. W tiktoku tłumaczy, że czerwiec stoi pod znakiem czwórki, co oznacza podążanie za bogactwem i poczuciem bezpieczeństwa. Wróżka dodaje, że osoby, które poznamy w czerwcu, mogą stać się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a to dlatego, że czwórka oznacza tradycjonalizm.

- Wyobraźcie sobie, że ta czwórka jest tą czterolistną koniczynką, która będzie wam przynosiła szczęście tam, gdzie go najbardziej potrzebujecie - tłumaczy wróżka Akima. Czy można liczyć na lepszą zapowiedź czerwca? Nie sądzę.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0