Tromba i Patecki u Kuby Wojewódzkiego

Patecki i Tromba u Wojewódzkiego o tym, kim będą w wieku 40 lat. "Willa w LA"

Źródło zdjęć: © YouTube @tvnpl / YouTube @tvnpl
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.04.2021 14:44

Ekipa jest wszędzie. Mam wrażenie, że jak otworzę lodówkę to wyskoczy z niej Friz. Ostatnio najsłynniejsza paczka influencerów zawitała do programu Kuby Wojewódzkiego. Na słynnej kanapie przepytywani byli Patecki i Tromba. Sprawdźcie, jak im poszło!

Ekipa wjechała do programu Kuby Wojewódzkiego na grubo, bo w sportowej gablocie i przy akompaniamencie ich najnowszego kawałka "ZAEBYŚCIE" (który pięć dni po publikacji wygenerował 10 milionów wyświetleń!). W mini-koncercie przed kamerami TVNu uczestniczyli Friz, Murcix i Nowciax, ale bohaterami wywiadu u Wojewódzkiego byli Patecki i Tromba. Co influencerzy powiedzieli ciekawego?

Zaczęło się od tego, co uwielbiamy najbardziej, czyli od pytania o pieniądze. Wojewódzki zapytał się Tromby, jak czuje się z tym, że zarabia więcej od swoich rodziców. – Czuję, że moi rodzice są ze mnie dumni, choć czasami tego nie pokazują – odpowiedział Tromba. – Płaczą ze szczęścia, że jestem w telewizji [...], bo telewizja to jest ten wyznacznik, że ktoś jest popularny wśród moich rodziców.

trwa ładowanie posta...

"Kuba Wojewódzki". Czy Ekipa ma świadomość wpływu na młode pokolenie?

Wojewódzki zapytał się swoich rozmówców, czy ci nie obawiają się, że mogą mieć demoralizujący wpływ na widzów, ponieważ "dzieciaki" zdaniem Kuby podchodzą bezkrytycznie do pranków Ekipy. – Duże zasięgi to taka mocna broń. I tak samo jak broń, to zależy jak ją wykorzystasz – odpowiedział Patecki, ale widać było, że pytanie Wojewódzkiego sprawiło mu duży problem.

Patecki stwierdził, że czuje, że może mieć zły wpływ na ludzi: – No ale to tak naprawdę zależy od nas jak to wykorzystamy. Mamy różne kanały. Nie tylko śpiewamy o jakichś brzydkich rzeczach, o alkoholu, o imprezach, tylko na przykład Weronika kochana robi jakieś odcinki, w których robi nowe rzeczy, uczy się [...], uczyła się tańca, uczyła się śpiewu, ja też robiłem wiele challange’y.

Patecki opowiedział o swoich trzech talentach. Pierwszy z nich to… umiejętność bardzo głośnego klaskania. Drugi to… umiejętność bardzo głośnego gwizdania. – Ty, bracie, powinieneś wykładać na uniwerku – skomentował Kuba Wojewódzki. Natomiast trzeci talent Pateckiego to… umiejętność bardzo dobrego parkowania równolegle. Król TVNu zareagował na wyznanie youtubera salwą śmiechu.

Natalia Szroeder, Patecki i Tromba w nowym odcinku Kuby Wojewódzkiego!

"Kuba Wojewódzki". Tromba i Patecki o tym, jak wyobrażają sobie przyszłość

Wojewódzki zapytał się Tromby, jak influencer wyobraża siebie w wieku 40 lat. – Mam swoją willę w Los Angeles – odpowiedział chłopak. – W międzyczasie mam też willę pod Krakowem. W okresie zimowym mieszkam sobie w Los Angeles, a w okresie letnim w moim ukochanym Krakowie. – Następnie Król TVNu chciał się dowiedzieć, czy Tromba nadal będzie się zajmował tym, czym się zajmuje obecnie.

– Ostatnio sobie myślałem, że im dłużej będę tą działalność prowadził swoją w internecie, tym bardziej będę odchodził trochę od filmików, że będzie ich mniej, że będę dorastał [...], dojrzewał – wytłumaczył Tromba. – W końcu gdzieś tam bardziej zatrze się ten świat YouTube’a i Instagrama z telewizją i pewnie będę gdzieś tam w show-biznesie. Tak mi się wydaje po prostu.

trwa ładowanie posta...

Influencer powiedział również, że w wieku 40 lat chciałby mieć dwa dobermany. – Dziewczynka i chłopiec. Jeden czekoladowy, a drugi czarny [...]. Kocham te psy – stwierdził Tromba. Następnie Wojewódzki zadał to samo pytanie Pateckiemu, na co ten odpowiedział, że… nie ma pojęcia, kim będzie jako 40-latek. – Wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie.

Ciężko jest nam zaplanować coś na rok, dwa do przodu, bo tu wszystko zmienia się z miesiąca na miesiąc [...] Ale moim takim marzeniem, jak będę już starszy [...], to myślę, że to by było zamieszkać sobie na wyspie z małpkami, gdzie są palmy, gdzie jest bardzo ciepło, z rodziną i po prostu tak sobie dogorywać.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0