Oliwka Brazil i Popek w MeetClub

Oliwka Brazil i Popek zagrają sylwestrowy koncert w WIRTUALNEJ rzeczywistości

Źródło zdjęć: © Instagram, Canva
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,28.12.2021 11:50

Nie macie planów na sylwestra? Król Albanii i polska Cardi B zadbają o to, abyście się dobrze bawili podczas ostatniej nocy tego roku. Artyści wystąpią w aplikacji MeetClub, w której możecie imprezować bez wychodzenia z domu.

Nie wiecie, co robić w sylwestra? Chcielibyście przeżyć coś niezwykłego, ale bez przebierania się z piżamki i wychodzenia z cieplutkiej pościeli? W takim razie znaleźliśmy coś, co powinno Wam się spodobać. Sylwestrowy koncert Oliwki Brazil i Popka, który odbędzie się w aplikacji MeetClub. Bez maseczek, bez opłat, bez spędzania godzin na szykowaniu się do wyjścia. Jak to możliwe?

Na stronie organizatora czytamy: Jak sylwester to tyko z MeetClub! Dołącz do nas 31.12.2021 i poczuj brazylijskie klimaty @oliwka_brazil, poznaj króla gangu z Albanii @popek_oficjalnie, baw się razem przy akcencie disco od @bajorekd_official no i od niezastąpionego @djinoxtv. Start imprezy o 19:00 i bawimy się do białego rana. U nas w klubie limitów nie ma wiec bawimy się bez ograniczeń, maseczek, żadnych limitów i całkowicie za FREE!!!

trwa ładowanie posta...

Oliwka Brazil i Popek zapraszają na sylwestrowy koncert

Popek promuje wydarzenie na swoim Instagramie, zwracając się do fanów, że wystąpi w MeetClub o 22:30. - Pożegnajmy stary rok i wbijajmy się w następny - zachęca raper. Z kolei Oliwka Brazil pisze: "Największe marzenia zostały spełnione, ale rok 2022 to dopiero będzie rozpierdol". Artystka zapewnia, że w koncercie sylwestrowym w MeetClub będzie można uczestniczyć na wszystkich urządzeniach mobilnych.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

MeetClub - czym jest?

- MeetClub jest to aplikacja do wirtualnego imprezowania i poznawania ludzi - tłumaczy Jakub Kobosko, twórca MeetClub. - Narzędzie, które pozwala się dobrze bawić i poznawać ludzi bez wychodzenia z domu. A wszystko to w telefonie, w pełni bezpiecznie. Jest to jedyny unikatowy w skali świata projekt, który właśnie łączy cechy platformy social media z elementami gamingowymi.

W MeetClub tworzymy własnego awatara 3D, a następnie ubieramy go, stylizujemy i udajemy się nim na imprezę do wirtualnych klubów. Stworzoną przez nas postacią możemy wykonywać szereg aktywności m.in. rozmawiać z innymi awatarami poprzez czat, wysyłać zdjęcia i stawiać wirtualne drinki. Wszystko dzieje się anonimowo, do aplikacji nie trzeba dodawać swojego prawdziwego zdjęcia.

trwa ładowanie posta...

Jakub Kobosko zapewnia, że w przyszłości aplikacja zostanie rozbudowana o rozszerzoną rzeczywistość. Ponadto MeetClub planuje podjąć współpracę z markami odzieżowymi. - Chcemy odwzorować fizyczne ubrania w wersji wirtualnej. [...] Chcemy stworzyć sklepy, galerie, restauracje. [...] Chcemy wejść do innych krajów. W przyszłym roku planujemy wejść do Wielkiej Brytanii, Niemiec i na Ukrainę.

Chcemy by nasi użytkownicy się poznawali. Poznawali nowych przyjaciół, drugą połówkę i wyszli na niezobowiązującą randkę.

- Jakub Kobosko, MeetClub

Przyznam szczerze, że bardziej niż koncert sylwestrowy Oliwki Brazil i Popka, ciekawi mnie, jak rozwinie się MeetClub, który jest fascynującym projektem, odpowiadającym potrzebom naszych czasów. W pewnym sensie wyprzedza nawet metaverse Marka Zuckerberga, który jeszcze nie jest dostępny dla użytkowników 😏

Źródła: CGM/Obserwator Gospodarczy

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 12