trendy
Deep Agency. Pierwsza agencja z modelkami, które nie istnieją
Co robi butelka sosu BBQ za plecami Marka Zuckerberga?

Co robi sos BBQ za plecami reptilianina aka Marka Zuckerberga? "Błąd symulacji"

Źródło zdjęć: © Vibez / Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.10.2021 17:19

Mark Zuckerberg ogłosił, że Facebook zmienił nazwę na Meta i powinniśmy się przygotować na życie w metaverse. Kiedy szef technologicznego giganta przedstawiał wizję przyszłości, internauci zwrócili uwagę na pewną rzecz za plecami mężczyzny - butelkę sosu BBQ.

Oczywiście twierdzenie, jakoby szef Meta był reptilianinem jest fałszywe. Dlaczego pozwoliłem sobie porównać miliardera do przybysza z kosmosu? Ponieważ wokół Marka Zuckerberga przez lata narosło wiele teorii spiskowych (m.in. iż jest reptilianinem), a niniejszy tekst dotyczy najnowszej z nich.

W czwartek 28 października Mark Zuckerberg ogłosił, że korporacyjna nazwa Facebooka zmienia się na Meta. Szef firmy podczas konferencji prasowej opowiedział, że nowy projekt będzie oparty o technologię wirtualnej rzeczywistości. Metaverse ma być nowym internetem, w którym będziemy funkcjonować jako trójwymiarowe awatary - pracować, spędzać wolny czas, bawić się, robić zakupy.

Dziwna butelka sosu BBQ

Na nagraniu, na którym Mark przedstawia wizję świata niedalekiej przyszłości, internauci zauważyli butelkę sosu BBQ "Sweet Baby Ray's". Prezes Meta jest fanem grillowania i w jednym z wywiadów wyjawił, że sos tej konkretnej firmy jest jego ulubionym. Niemniej jednak butelka "Sweet Baby Ray's" znajduje się w nietypowym miejscu - na półce z książkami.

Internauci pytają, kto normalny trzyma sos BBQ na półce z książkami?

trwa ładowanie posta...

Co robi butelka sosu BBQ na półce u Marka Zuckerberga?

Na Twitterze rozgorzała dyskusja, dlaczego Mark umieścił butelkę sosu BBQ na półce z książkami? Czy zrobił to po to, żeby wyglądać na bardziej ludzkiego? Czy może dlatego, aby ludzie rozmawiali o sosie, zamiast o tym, jak niebezpiecznym projektem jest metaverse? A może butelkę sosu wstawił na półkę agent BBQAnon? Czy sos BBQ dowodzi tego, że Mark jest robotem napędzanym sosem BBQ?

Jak sami widzicie, rozważania są przekomiczne - zapraszam Was do samodzielnego wczytania się w tę dyskusję!

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
"Serbian dancing lady" to historia jak z horroru. O co chodzi?