Sobel wyrzucił fana z koncertu

Sobel jak zawodowy cham wyrzucił fana z koncertu. "Zawijaj stąd, p*dale j*bany"

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,05.07.2021 12:16

Oj, na fiołkowym polu pojawił się nieprzyjemny smrodek. Na jednym z ostatnich koncertów Sobla na scenę wtargnął podekscytowany fan. Reakcja rapera była szokująca – muzyk zmieszał intruza z błotem. Wideo z zajścia stało się viralem w social mediach.

Aktualizacja: Sobel przeprosił za swoje zachowanie podczas koncertu. Nagranie z przeprosinami możecie obejrzeć TUTAJ.

Sobel jest fenomenem ostatnich miesięcy, który wniósł do polskiego rapu nieco świeżości. Artysta umiejętnie łączy w swojej muzyce różne style, co doceniają miliony słuchaczy. Wystarczy spojrzeć, ile wyświetleń generują teledyski Sobla na YouTube, aby się przekonać o skali popularności tego twórcy. Najbardziej znany singiel Sobla "Impreza" w chwili pisania tego artykułu ma ponad 76 mln wyświetleń.

Mimo młodego wieku Sobel raczej unikał kontrowersji i nie pojawiał się jako bohater nagłówków w portalach plotkarskich. Niestety, albo sodówa w końcu uderzyła mu do głowy, albo doszło do jakiegoś potężnego zwarcia w systemie. Trudno bowiem wytłumaczyć, dlaczego raper na swoim koncercie zareagował tak wulgarnie na zachowanie fana. O co dokładnie chodzi?

Sobel ubliża mężczyźnie, który wszedł na scenę podczas koncertu

Internauci przekazują sobie wideo, które zostało nagrane podczas niedawnego koncertu Sobla w Krakowie. Na filmiku widać, jak podczas występu rapera na scenę wbiega fan, staje obok swojego idola i buja się w rytm muzyki. – Co ty robisz? E, zawijaj stąd! – mówi Sobel, kiedy zauważa intruza na scenie. Rapera przerywa koncert i skupia swoją uwagę na fanie.

Sobel każe ochronie ściągnąć fana ze sceny, po czym kieruje w jego stronę wiązankę wulgaryzmów: – Kim ty, kurwa, jesteś, ziomek? Wypierdalaj mi stąd. Zawijaj mi stąd. Już. Zawijaj mi stąd, pedale jebany. Nie wchodź na moją scenę, kurwa. Nie wchodzimy, kurwa, tu nie przerywamy show, kochani. Nie przerywamy pierdolonego show. Jebać cwela! [...] Nie wkurwiać mnie tak. Nie robić mi czegoś takiego.

SOBEL WYZYWA I WYRZUCA SWOJEGO FANA ZE SCENY | SOBEL | KONCERT | FAN NA SCENIE

Zachowanie rapera trudno w jakikolwiek sposób usprawiedliwić. Owszem, można powiedzieć, że Sobel zareagował emocjonalnie, bo bał się obcego człowieka... Ale to nie była reakcja adekwatna do sytuacji. Raper wyżył się na tym chłopie jak na najgorszym robaku. Serio, wyzywanie się od "pedałów" i "cweli"? Naprawdę takich postaw ma uczyć się dzieciarnia, która słucha rapera?

Jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami na koncercie? Sobel może się uczyć od kolegów po fachu

Sytuacja, jaka miała miejsce na koncercie Sobla, to nie pierwszy i nie ostatni raz, kiedy fan wbił na scenę, aby pobujać się ze swoim idolem. Przykładów podobnych sytuacji jest mnóstwo. Jak wówczas radzą sobie raperzy? Zobaczcie poniżej, z jakim spokojem do niespodziewanej sytuacji podeszli muzycy z Dwa Sławy albo z jaką kulturką problem rozwiązał Żabson.

Koncert Dwa Sławy Brodnica pijany gosc wbija na scene

Żabson broni fana na koncercie

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 23
  • emoji kupka - liczba głosów: 15