Nów Księżyca w lipca

Nów Księżyca w lipcu w Raku. To czas terroryzmu emocjonalnego

Źródło zdjęć: © canva
Anna RusakAnna Rusak,16.07.2023 10:30

Już 17 lipca wypada nów Księżyca w Raku. Co czeka nas podczas tego zjawiska i jakie rytuały warto wykonać? Zodiakary szczególnie przestrzegają przed jedną rzeczą.

Mam nadzieję, że podczas lipcowej pełni Księżyca udało wam się zmienić życie na lepsze? Jeśli nie, to musicie chwilę poczekać, bo tym razem w astrologicznym kalendarzu czeka na nas wydarzenie, które może wprowadzić sporo niepokoju.

Przed nami nów Księżyca w lipcu. Jak przygotować się na to wydarzenie i jakie rytuały wykonać? Zodiakary tłumaczą, czemu w trakcie nowiu Księżyca w Raku lepiej omijać telefon i dramy.

Nów Księżyca w lipcu w Raku

Już 17 lipca czeka nas kolejny letni nów Księżyca. To moment, w którym ziemski satelita jest oświetlany przez Słońce w taki sposób, że z Ziemi widać wyłącznie jego zacienioną część. W lipcu nów Księżyca wypada w znaku Raku.

Pełnię tego zjawiska będziemy mogli obserwować o godzinie 20:33. Pamiętajcie jednak, że wpływ nowiu odczuwamy chwilę przed i chwilę po tym wydarzeniu. To też jeden z najlepszych momentów na manifestacje i rytuały.

trwa ładowanie posta...

Jakie rytuały na nów Księżyca w Raku?

Kinga w TikToku mówi, że to moment na pokochanie siebie, a nów w lipcu ma nas zachęcać do nowych początków. Poleca, by dzień przed nowiem Księżyca w Raku wykonać rytuał odcięcia. W nagraniu zaznacza też, na co konkretnie powinny zwrócić uwagę wszystkie znaki.

- Zbliża się nów w Raku, a to bardzo istotny dla nas moment, w którym będziemy musieli zaakceptować siebie, pokochać siebie, pokochać wiele lęków. Księżyc tworzy opozycję z Plutonem, co jest bardzo istotne. Uważajcie na manipulacje, na próbę wywarcia na was wpływu. [...] Jednocześnie jest to nowy początek - ostrzega Kinga Oliwia.

trwa ładowanie posta...

Z kolei wróżka Akima zapowiada terroryzm emocjonalny. W trakcie nowiu Księżyca ma nas czekać walka umysłu z sercem i sporo zamieszania w relacjach międzyludzkich. Tiktokerka radzi, by w tym czasie na wszelki wypadek trzymać się z daleka od telefonu.

- Osoby, które miały ciężkie rozstanie, nie ważne czy to było w tym roku, czy pięć lat temu, będą wracać do tamtego czasu, rozdrapywać te rany i wyć do Księżyca. Chowajcie telefony, bo jeszcze wam przyjdzie do głowy, żeby dzwonić do jakiegoś eks - dodaje wróżka Akima.

Jak widzicie, nów Księżyca w lipcu będzie dość intensywny i pewnie nie raz w jego trakcie czeka nas jakieś emocjonalne załamanie. Na szczęście jesteśmy już uzbrojeni w rady i przestrogi od zodiakar, więc nów Księżyca w Raku nie powinien być aż tak zły!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1