lifestyle
Czarny hot dog. Black Dog jest już w sklepach sieci Żabka [RECENZJA]
Nów w Pannie sierpnień

Nów w Pannie w sierpniu. Zodiakarze: "To najgorszy dzień dla naszych relacji partnerskich"

Źródło zdjęć: © Evan Nathaniel Grim, TikTok
Anna RusakAnna Rusak,25.08.2022 07:00

Nów w Pannie wypada 27 sierpnia. W tym roku będzie to dość wyjątkowa faza Księżyca. TikTokerzy - Zodiakarze tłumaczą, czemu musimy uważać na relacje i tym razem trochę odpuścić sobie większe manifestowanie uczuć.

bGxtdfJv

Pod koniec sierpnia będziemy doświadczać nowiu w Pannie. O tym, jak najlepiej przeżyć ten czas i czego możemy spodziewać się po sierpnionwym nowiu, opowiadają nasi niezastąpieni zodiakarze i zodiakary. Twierdzą, że tym czasie naprawdę warto uważać.

Nów w Pannie w sierpniu 2022

Nów w Pannie wypadnie 27 sierpnia. Oczywiście, jak to zazwyczaj bywa, siła nowiu i związane z nią intencje, wiążą się ze znakiem zodiaku, który go w tym danym momencie reprezentuje. Panna to patronka porządku, energii i motywacji.

W trakcie tej fazy Księżyca dobrze pomyśleć o swojej sile i działaniach, które chcielibyśmy w najbliższym czasie zrealizować. Nów w Pannie to idealny moment, by analizować marzenia, cele i plany na przyszłość. Tym razem to nie będzie tak proste i oczywiste.

bGxtdfJx

"To będzie jeden z cięższych nowiów a wszystko za sprawą ciemnej strony Panny oraz Marsa, chociaż Wenus też ustawi się w ciężkich klimatach… Dlatego temat manifestacji marzeń i rozpoczynania nowych projektów zostawiam tym, którzy opanowali pracę z emocjami. Możecie przez najbliższe dni obserwować swoje otoczenie i informacje do was docierające - to pozwoli wam zrozumieć że tegoroczne koniunkcje podczas sierpniowego Nowiu z Wami nie żartują" – na swoim Instagramie pisze Red_viridi.

trwa ładowanie posta...

Właśnie przed tym ostrzega TikTokerka Marenaltman. Właściwie odradza podejmowanie działań i planów w czasie trwania sierpniowego nowiu. Twierdzi, że planety układają się w dość niekorzystny dla nas sposób.

trwa ładowanie posta...

Nów w Pannie 27 sierpnia 2022. Co robić?

Na wstępie warto byłoby przypomnieć, że nów to nie pełnia. Nów to faza Księżyca, w której ten ziemski satelita jest oświetlany przez Słońce w taki sposób, że z Ziemi widać wyłącznie jego zacienioną część. Oznacza to m.in., że w tym czasie lepiej postawić na trochę inne rytuały. Najlepiej tłumaczy to chyba poniższa grafika od Domu Przebudzeń:

trwa ładowanie posta...

TikToker Evan Nathaniel Grim zwraca uwagę na to, by 27 sierpnia i 28 sierpnia uważać na relacje. Według niego nów w Pannie to jeden z najgorszych momentów w roku dla naszych relacji partnerskich.

trwa ładowanie posta...

Przygotujcie się więc na trochę trudniejsze przejście przez sierpniowy nów. Jeśli interesuje was horoskop na nów w Pannie, to możecie sięgnąć po szczegółowy materiał od astrolożki Ewy Kornafe.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Dom Przebudzeń, Evan Nathaniel Grim, red_viridi, Marenaltman, https://www.youtube.com/watch?v=xztEoQf65m4

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
PMS to nie powód do żartów. "W skrajnych przypadkach wycinamy macicę" [WYWIAD]