Retrogradacja Marsa

Retrogradacja Marsa to czas gniewu. Uwaga na latające talerze

Źródło zdjęć: © TikTok, greta.grgr, lifecouldbe_fun
Anna RusakAnna Rusak,02.11.2022 19:00

Retrogradacja Marsa wcale nie będzie łagodniejsza od retrogradacji Merkurego. Tym razem czeka nas sporo kłótni i sprzeczek. Jak poradzić sobie z tym czasem i czemu retrogradacja Marsa w Bliźniętach tak na nas oddziałuje? Odpowiadają niezawodni zodiakarze.

Myśleliście, że skoro retrogradacja Merkurego jest już za nami, to planety nam odpuściły? Oj nie… Po miesiącu odpoczynku wkraczamy w erę kłótni. Właśnie zaczęła się retrogradacja Marsa.

Czy ta retrogradacja będzie trochę lżejsza niż poprzednia i na co powinniśmy szczególnie uważać w tym czasie? Zodiakarze i zodiakary tłumaczą, czemu w tym czasie będziemy odczuwać gniew.

Czym jest retrogradacja Marsa?

Retrogradacja Marsa w tym roku odbędzie się w znaku Bliźniąt. Zjawisko retrogradacji jest pozornym ruchem planety do tyłu. Zamiast przemieszczać się po niebie ze wschodu na zachód, wydaje się iść w przeciwnym kierunku niż większość ciał w danym układzie orbitalnym. T

o wyjątkowy czas, bo Mars retrograduje rzadziej niż Merkury. Dzieje się to co dwa lata. W tym roku zjawisko rozpoczęło się 31 października.

Retrogradacja Marsa według zodiakarzy

- Mars jest bogiem wojny, więc odpowiada za wszystkie rzeczy, które związane są z rywalizacją, konfliktami, obroną siebie, czy ogólnie pojętym działaniem. Zaś Bliźnięta są znakiem informacji i wymiany tej informacji, czyli są związane z komunikacją. Retrogradacja Marsa może przynieść okres, w którym będziemy bardziej bierni, niechętni do działania, czy sfrustrowani – mówi Lifecouldbe_fun na TikToku.

Dodaje, że te zmiany najbardziej odczują Barany i Skorpiony, bo Mars jest ich planetą, oraz Bliźnięta, bo to w ich znaku dochodzi do retrogradacji. Pozostałe znaki, które powinny uważać na ten czas, to Strzelec, Panna i Ryby.

trwa ładowanie posta...

Retrogradacja Marsa. Czego się spodziewać?

Nie, tym razem nie musicie się obawiać, że utopicie telefon w WC i popsujecie ulubiony ekspres do kawy. Retrogradacja Marsa to moment, w którym naszym ulubionym zajęciem stają się kłótnie. A to dlatego, że motywem przewodnim tej retrogradacji jest, jak informuje na Instagramie Hexula, gniew.

"Nasz stłumiony gniew zacznie wypływać, a Bliźnięta sprawią, że nabierze on formy werbalnej. Nasze słowa zaczną iskrzyć pod wpływem impulsów i fal emocjonalnych. Mówiąc wprost: nie będzie to łagodny czas" – czytamy na Instagramie Hexuli.

trwa ładowanie posta...

Nieumyte talerze w zlewie mogą stać się pretekstem do naprawdę poważnych sprzeczek, w trakcie których będziecie sięgać do niezwiązanych z sytuacją, przykrych wspomnień z przeszłości. Uwaga na latające talerze, serio.

Jeśli macie jakieś zagrzebane w sobie traumy, to w trakcie retrogradacji Merkurego mogą wyjść na powierzchnię i trochę namieszać. W trakcie tego zjawiska będziemy też wszystko intensywniej odczuwać i częściej doświadczać zmiennych nastrojów.

trwa ładowanie posta...

Do kiedy potrwa retrogradacja Marsa?

Niestety, retrogradacja Marsa nie zakończy się tak szybko. Zjawisko nie opuści nas do końca tego roku. Ostatecznie pożegnamy się z nią 12 stycznia 2023 roku, więc musicie uzbroić się w cierpliwość.

Astro Alenaleushyk na Instagramie przygotowała specjalną listę czynności, których należy unikać w tym czasie i za które warto się zabrać. Po retrogradacji Marsa możecie się zająć zakupami nowego auta czy rejestracją działalności, za to w jej trakcie dobrze jest zabrać się za odnawianie starych mebli czy powrócić do aktywności sportowych.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Jaay,zgłoś
I wy się dziwicie, że po takich wywodach, rząd nie ufa wam z dziećmi?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się