popkultura
Wersow bryluje w Paryżu. Założyła kosmicznie drogą biżuterię
Nitro przestał ćwiczyć i "leci sobie w ch*ja"? Sergiusz dementuje

Nitro przestał ćwiczyć i "leci sobie w ch*ja"? Sergiusz dementuje

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,10.05.2022 09:30

Do walki NitroZyniaka na Fame MMA 14 pozostało tylko kilka dni. Popularny streamer ma zawalczyć w Krakowie z Xayoo. Przyjaciel Nitra, Takefun, zdradził, że przygotowania Sergiusza do walki idą… nieco inaczej niż powinny. Co się dzieje?

Fame MMA 14 odbędzie się już 14 maja w krakowskiej Tauron Arenie. Zmierzą się na nim m.in. Gimper, Tromba, Xayoo, Laluna czy Monika Kociołek. Co-main eventem będzie starcie dwóch streamingowych gigantów: Marcin "Xayoo" Majkut vs Segiusz "Nitro" Górski. Tylko coś… jest nie tak?

Takefun o przygotowaniach Nitra

Zauważyliście, że Nitro trochę przystopował z treningami? Może i ja mam tylko takie wrażenie, ale jego Stories ostatnio nie zawiera zbytnio relacji z przygotowań do walk. Co się dzieje?

Takefun przedstawił swoją wersję sytuacji Nitra:

Nie bronię Sergiusza, bo nie uważam, żeby Sergiusz przykładał się na tyle, na ile może się przykładać. Powiem więcej: Sergiusz leci turbo w ch*ja.

Nie wiem, czy o tym mówi otwarcie na live'ach, ale Sergiusz leci w ch*ja z treningami, no nie ma co się oszukiwać - czyli nie ma co was oszukiwać [...]

No Sergiusz leci w ch*ja, ale też ta tarczyca go mocno załamała tak prywatnie - w sensie widać, że go to bardzo zdemotywowało. Ja nie wiem, jak się czuje, bo narzekał od pierwszych przygotowań - narzekał, że czuje się tragicznie. Ja myślałem, że to jest takie zwykłe Sergiuszowe pier*olenie. Po prostu wiecie. On nie lubi wysiłku fizycznego, jemu się męczyć nie chce, on woli pić colę i siedzieć na du*ie.

Natomiast okazało się, że troszeczkę inaczej to wygląda. Ma problemy hormonalne, przez to się źle czuje. Sam lekarz mu zalecił brak treningów. [...] faktycznie musi się źle czuć, skoro lekarz od razu po samych wynikach powiedział, że ma kategoryczny zakaz ciężkich treningów.

No ale no mówię: nie wiem, nie jestem w jego ciele. Natomiast wiem, że jest zdemotywowany mocno, bo to widać po nim. Widziałem, jakie było jego podejście przed pierwszą walką i jak jest przed tą walką - ma [teraz] dużo gorsze podejście. "Ostatnio na live mówi, że się źle czuje, ciągle go głowa boli tak dalej" - no tak. Tak szczerze, to jak za każdym razem ostatnio jak widzę Sergiusza, to jeździ z tabletkami na ból głowy i tabletki łyka.

Takefun o podejściu Nitro do treningów

Za to Nitro w Q&A mówił, że…

W niedzielę na kanale Nitro wyszło Q&A. Został w nim zapytany o m.in. walkę. Co odpowiedział?

Nie jest tak źle, jak Takefun to przedstawił. Sergiusz ma zmniejszyć ilość spożywanej coli - przestał też palić papierosy i przerzucił się na Glo. Mówi też, że bierze leki na tarczycę. Skupił się na sparingach i szlifuje swoją formę.

Q&A BEZ UNIKANIA ODPOWIEDZI - ATAK SIEKIERĄ, DRAMA WYKOPOWA, WALKA NA FAME

Podczas konferencji Fame MMA Nitro sprostował słowa Rafała. Stwierdził, że trenuje jeszcze więcej niż do walki z Unboxallem. Zmienił żywienie - ale przyznał, że był to trudniejszy okres.

Rafał [Takefun] mówi bardzo dużo rzeczy. Mówi, że jego dziadek napisał Biblię, więc nie jest to osoba, którą należy 1:1 słuchać.

Jak jest prawda? Kto wie

Najważniejsze dla Nitra jest teraz zdrowie. Jeżeli będzie w stanie zawalczyć na Fame MMA 14 i potem odpocząć chwilę, podreperować zdrowie - super. To się liczy w tym momencie. Wszyscy wierzymy, że stan Sergiusza pozwoli mu na pokazanie się z jak najlepszej strony.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Aresztowania w związku z zabójstwem Tupaca. Przełom po 27 latach