popkultura
Oxford wybrał słowo roku. "Tryb goblina" może dotyczyć ciebie
Wardęga vs Nitro? To mogłoby być ciekawe...

FAME MMA: Wardęga będzie walczył z Nitrem? "Starcie tytanów"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,29.03.2022 10:30

Sylwester Wardęga zapowiedział, że jego następnym rywalem w Fame mógłby być, teoretycznie, NitroZyniak. Czy jest to możliwe?

Fame MMA 13 zakończyło się wieloma głośnymi przegranymi. Popek zaliczył poważną kontuzję. Takefun dostał "przypadkowego palca w oko", co doprowadziło do zakończenia pojedynku bez zwycięzców. Marta wygrała z WayOfBlonde. A Nitro… no cóż, próbował dać radę w walce, aczkolwiek nie podołał Unboxallowi. Teraz Sylwester podrzucił fajną informację na Stories.

Wardęga kontra Nitro?

Sylwester Wardęga zapowiedział na Instagramie, że teoretycznie może mógłby zawalczyć z Sergiuszem:

Sobie też myślę: NitroZyniak zaprezentował się bardzo dobrze w walce i myślę, że moje starcie z nim - za jakiś czas - to byłoby takie, kur*a, starcie tytanów MMA: Godzilla kontra King Kong to tak by było na podobę (???).

Oboje stosujemy podobną technikę walki, mianowicie blokowanie ciosów głową. Myślę, że to byłby ciekawy pojedynek.

Dodał też, że pomysł na taki pojedynek "starej gwardii" YouTube był kiedyś rzucony:

Znaczy już takie propozycje były jakiś czas temu, ale zaczynam to rozważać. Dajcie znać, czy chcielibyście taki pojedynek?

Wardęga rozważa walkę z Nitro

NitroZyniak ma jeszcze przyszłość z Fame

Występ NitroZyniaka na Fame MMA 13 prawdopodobnie nie jest jego ostatnim w tej federacji. Jak zapowiedział podczas wywiadów, jest zakontraktowany na jeszcze jedną walkę. Z kim? Tego nie ujawniono, ale… czemu by nie wybrać Sylwestra?

Różnica pomiędzy nimi nie jest tak wielka, bo kilka centymetrów. Na Fame MMA 9 Sylwester ważył 76 kilogramów, a na Fame 13 Nitro 70,3 kg w wadze lekkiej. Nie byłoby najpewniej dużego problemu z podbiciem wagi.

Sylwester Wardęga odbył w Fame MMA już dwa pojedynki: jeden z Kacprem Blońskim oraz drugi z Dannym Ferrari. Oba przegrane - Sylwek zapowiadał, że to prawdopodobnie koniec jego podbojów w walkach.

Może z Nitrem by wreszcie coś wyszło?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Troll" Netfliksa to chrystofobia? Odklejka katolickiego portalu