pop-qultura
Doda na twojej studniówce? Tak, to możliwe, artystka właśnie ogłosiła konkurs
Apetor nie żyje

Nie żyje Apetor. YouTube będzie teraz znacznie smutniejszym miejscem

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.11.2021 13:26

Tor Eckhoff był jednym z najsympatyczniejszych twórców w internecie. Mężczyzna posługiwał się pseudonimem Apetor. Był znany z kąpania się w lodowatej wodzie na tle bajecznych, skandynawskich krajobrazów. Niestety, zginął robiąc to, co kochał.

bFeIwPXD

Apetora można bez cienia wątpliwości zaliczyć do legend YouTube'a. 57-letni mężczyzna wrzucał na swój kanał treści, których próżno szukać gdziekolwiek indziej w internecie. Do jego popisowych "numerów" zalicza się jeżdżenie na łyżwach po zamarzniętym jeziorze i wskakiwanie półnago do lodowatej wody. Youtuber nie ukrywał, że podczas karkołomnego morsowania lubił degustować wysokoprocentowe alkohole.

Kanał Apetora na YouTube cieszył się ogromną popularnością. Mężczyzna zgromadził na nim ponad 1,2 mln subskrypcji. Na kilka dni przed śmiercią Tor Eckhoff obchodził swoje urodziny. Z tej okazji wrzucił film zatytułowany "Jeszcze nie umarłem. Skończyłem dziś 57 lat". Sekcja komentarzy pod tym materiałem stała się miejscem, w którym fani Apetora wyrażają kondolencje.

I am Not Dead, I am 57 Today

Jak zginął Apetor?

Tor Eckhoff zmarł prawdopodobnie podczas nagrywania swojego kolejnego filmu. Jak informuje Remo News, do tragedii doszło na zbiorniku wodnym nieopodal miasta Knutehytta w południowej Norwegii. Przypadkowy świadek zauważył otwór wyrąbany na zamarzniętej tafli jeziora i zaalarmował służby. Niedługo później nurkowie wyłowili spod lodu ciało Tora Eckhoffa. Mimo udzielonej pomocy, nie udało się uratować jego życia.

BEST OF APETOR | NORWAY AT ITS FINEST

Tor Eckhoff nie żyje - YouTube w żałobie

O śmierci youtubera piszą media z całego świata. Wtórują im zszokowani internauci: "Odpoczywaj w pokoju, dziękuję, że wywoływałeś uśmiech na naszych twarzach", "Byłeś człowiekiem, który czerpał z życia pełnymi garściami". Tor Eckhoff mieszkał w Sandefjord w Norwegii. Warto przypomnieć, że Apetor zmagał się w przeszłości z nowotworem, który udało mu się pokonać dzięki operacji.

bFeIwPXF

Źródła: RMF FM/Remo News

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Serial z podcastu "Idiotki" Okuniewskiej powstanie? Kochani, to chyba nie koniec idiotkowania!