ludzie
Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023. Polacy wśród nominowanych
Tylko Prestiż

Nowy projekt Kruszwila na YouTube. Będzie powtórka ze skandali z Kamerzystą?

Źródło zdjęć: © Tylko Prestiż / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,10.09.2021 15:18

Marek Kruszwil wystartował z nowym projektem na YouTube. Na kanale "Tylko Prestiż" znajdują się filmy, które przypominają nieudolną kopię Ekipy Friza. Czy w 2021 roku Kruszel jest w stanie czymś zaskoczyć... w pozytywnym sensie?

Marek Kruszwil wraz z grupą znajomych influencerów odpalili nowy kanał na YouTube o nazwie "Tylko Prestiż". Twórcy przekonują, że dostarczają "nowy kontent, którego nie znajdziesz u nikogo innego". Influencerzy twierdzą, że postawili "na dynamikę i w tym jednym filmie odwiedziliśmy dziesiątki miejsc i przejechaliśmy setki kilometrów. Ponad 70 godzin materiału skróciliśmy do 10 minut".

10 września na kanale "Tylko Prestiż" znajdowały się dwa filmy. W materiale inaugurującym start projektu widzimy mężczyznę, który ma na głowie torbę Gucci, co fanom kruszwilowego uniwersum sugeruje, że mamy do czynienia z Kamerzystą - patoyoutuberem, który w przeszłości tworzył z Markiem najbardziej kontrowersyjny duet twórców w polskim internecie.

Nowy kanał Kruszwila - co tam znajdziemy?

Tematyka filmów zgadza się z tym, co obiecuje nazwa kanału. W pierwszym materiale widzimy, jak twórcy jeżdżą luksusowymi furami; chodzą po sklepach i nabijają się z wkurzonych sprzedawców, którzy żądają, aby youtuberzy przestali nagrywać; wydają pieniądze na wesołym miasteczku; zaczepiają obcych kierowców na ulicy, udając, że chcą się z nimi ścigać.

W drugim filmie Marek i prestiżowa spółka bawią się w Energylandii; testują elektryczny samochód; ponownie nagrywają w sklepach wbrew nakazom sprzedawców, aby tego nie robili; uciekają przed ochroniarzem w galerii handlowej; wysadzają Świeżaki petardami; grają koncert disco polo.

Tylko Prestiż
Tylko Prestiż (Tylko Prestiż , YouTube)
Tylko Prestiż
Tylko Prestiż (Tylko Prestiż , YouTube)
Tylko Prestiż
Tylko Prestiż (YouTube)
Tylko Prestiż
Tylko Prestiż (Tylko Prestiż , YouTube)

Marek Kruszwil - kim jest?

Nie dajmy się zwieść nowej odsłonie Kruszwila. Mamy przecież do czynienia ze znanym patoinfluencerem, który w latach 2017-19 współpracował z Kamerzystą vel Kamusiem - facetem, który trafił do aresztu za znęcanie się nad chłopakiem z niepełnosprawnością intelektualną. Kamerzysta i Kruszwil tworzyli najbardziej patologiczny duet twórców, który swoimi "wyczynami" szokował społeczność internautów.

Marek, gdy współpracował z Kamerzystą, występował pod pseudonimem Lord Kruszwil. Zrobił karierę, bo wzbudzał kontrowersję na epatowaniu bogactwem i luksusowym stylem życia.

Lord Kruszwil
Lord Kruszwil (YouTube , YouTube)

W portfolio patotwórcy są tak słynne dokonania jak: nakłanianie młodszego brata do obmacywania kobiet za pośladki, naśmiewanie się z homoseksualistów, proponowanie kobietom 20 tys. złotych za seks czy nagranie szokującej reklamy Podlasia, w której Kruszwil nazwał ten region "trzecim światem" i dlatego postanowił rozprawić się z mitem "biedy, smrodu i ubóstwa".

W nowym projekcie Kruszwila jest potencjał na kontrowersję

Nazwa kanału "Tylko Prestiż" w oczywisty sposób nawiązuje do przeszłości Marka z czasów Lorda Kruszwila. Póki co nie warto robić afery za to, co znajduje się na kanale, ale w materiałach jest wyczuwalna chęć wzbudzenia kontrowersji. Jeśli Marek chce przyciągnąć widzów spoza bańki jego fanów, musi albo znów pójść w patologię, albo postarać się o bardziej jakościowy content. Cokolwiek wybierze, będziemy to śledzić!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Komentarze (0)
arrow
Policja u "opętanej" kobiety. Film z interwencji jak z horroru