Multi nie potrafi śpiewać? Nie, to wina DŹWIĘKOWCÓW "po nauczaniu zdalnym" xD

Multi nie potrafi śpiewać? Nie, to wina DŹWIĘKOWCÓW "po nauczaniu zdalnym"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, TikTok
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.07.2022 17:30

Niedawno Multi na koncercie wkurzył się na dźwiękowców. Nagranie z imprezy krążyło po sieci, a teraz streamer, artysta i miłośnik Natsu World wyjaśnił całą sytuację. Zgadnijcie, co zrobili technicy na jego koncercie…

Ile razy słyszeliście o sytuacji z koncertu, gdzie "coś poszło nie tak"? Były przypadki, gdy muzycy wychodzili na scenę w stanie nie do końca idealnym do śpiewania. Zdarzało się, też, że dźwiękowcy koncertowano spaprali robotę.

I dzisiaj o takim wypadku przy pracy, który dotknął Multiego na koncercie.

Multi i "dźwiękowcy po zdalnych"

Po TikToku od wtorku(19 lipca) krąży nagranie, gna którym Multi plącze się po scenie i narzeka na mikrofon, mówiąc, że "to nie jego mikrofon". Później tłumaczył, że nie słyszał swojego głosu w słuchawce.

Dalej wygląda na to, że Multi stara się mimo wszystko usłyszeć sam siebie, gdy dźwiękowcy zdają się próbować ratować sytuację. Zaraz się dowiecie, co się tam zadziało xD

W międzyczasie tłum fanów zaczyna skandować "je*ać Natsu". Jest to odniesienie do ostatnich dram z Natsu World, gdzie Multi musiał się znowu bronić i tłumaczyć ze streamów. A na koniec Natsu kupiła "przeprosinowy" bilbord w Warszawie.

Gdy mikrofon zaczął w końcu normalnie nadawać, artysta przeprosił za wpadkę:

Sorry ku*wa, nie wiem co tu się odje*ało - wykrzyczał Multi.

trwa ładowanie posta...

A okazało się, że… ktoś ŹLE wpiął kabel od mikrofonu XDDD

Multi nie omieszkał skomentować tej sytuacji na swoim streamie. Wyjaśnił, że problemem od początku było połączenie z mikrofonem. Raper nie słyszał swojego głosu, a gdy już usłyszał to znacznie za głośno. Stąd jego wkurzenie.

- Idę już tam na scenę, już zaczyna się intro, a wiecie jak się już zaczyna intro? No to jest taka cisza, nastawienie ludzi i tak dalej. Podpinają mnie, ja tak stoję i mówię tak ‘JOŁ TEST’ - nie mówię "nie słyszę się". Drę piz*ę, pokazuje im [dźwiękowcom] że się nie słyszę. Mówiłem 'ku*wa przysięgam, zaraz wyku*wię w kosmos' - tłumaczył Multi.

Technicy mieli nie wiedzieć, co jest nie tak z mikrofonem artysty. Coś tam porobili, aż "Multi prawie ogłuchł".

- I ja tak mówię ‘ku*wa, to nie jest mój mikrofon’, co się tam odpier*ala, a oni wchodzą na scenę, coś kombinują. [...] Podchodzę tam do całego efektu i zaczynam się drzeć "kur*a, podłączyliście [mikrofon] do wyjścia na gitarę, a nie do mikrofonu, jest napisane ku*wa mic in line". Wypiąłem ten tabel i go wpiąłem [we właściwy port] - wykrzyczał Multi na streamie.

Reasumując: technicy na sporym koncercie źle wpięli mikrofon, a Multi musiał sam naprawić to xD

trwa ładowanie posta...

Źródło: TikTok, Facebook (Hype)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2