popkultura
Kontrowersje wokół K-POP Stars Festival. Internauci ostrzegają
Olwika Brazil nowy kawałek

Oliwka Brazil przerywa milczenie! W nowej piosence odpowiada na zarzuty

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.06.2022 10:38

"160 kilo wzrostu, dużo popalonych mostów" – tym wersem Oliwka Brazil rozpoczyna swój nowy, długo wyczekiwany kawałek. Czy raperka udźwignęła ciężar presji? Przeczytajcie, jak oceniamy numer "Chcę Być Jak Oliwka Brazil".

bGygDhxf

Oliwka Brazil nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do udanych. Raperka wdała się w konflikt z Young Multim, który w jej ocenie "ma niespełnione marzenia o byciu raperem", a "to gó*no, co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki". Multi w odpowiedzi na zarzuty raperki powiedział, że label organizuje Oliwce koncerty po wioskach, w których ludzie jej krzyczą, żeby zeszła ze sceny.

Boxdel ujawnił, że Oliwka Brazil przygotuje diss na Young Multiego. Niedługo potem Smolasty, który jest mentorem raperki, doprecyzował, że nowy numer Oliwki wcale nie będzie dissem. – W tym kawałku jest przyznanie się do błędu Oliwki, pierwszy raz w życiu. (...) Oliwka odpowiada na kilka argumentów Multiego, ale nie obraża go – powiedział Smoła w rozmowie w Hejt Parku.

"Chcę Być Jak Oliwka Brazil"

Nowa piosenka Oliwki Brazil trwa nieco ponad dwie minuty. Raperka zaczyna od podziękowań w stronę osób, które pomogły jej w karierze – fanom, Smolastemu, Wiki, mamie, menagerowi i DJ-owi. Oliwka odnosi się do zarzutu, że koncertuje po wioskach:

bGygDhxh

Gram dla ludzi z miasta i ludzi z wioski

Mordo, jakie to ma k*rwa znaczenie?

Na tej samej scenie grają ludzie z topki

Oliwka Brazil w nowym numerze nie zrezygnowała z charakterystycznego dla niej wulgarnego stylu: Duża dupa, cięty język, wyj*bane ego, długie rzęsy/ Walczę z sobą, każdy dzień jest lepszy. Oliwka nazywa siebie "aferowiczką", zwraca się do odbiorcy: Wiem, że w domu walisz Niemca po kasku - pod moje zdjęcia bobasku.

Końcówka piosenki może zaskakiwać - utwór zwalnia, a Oliwka śpiewa: To wszystko miało być proste/ Bez tabletek już widzę tylko złe emocje.

bGygDhxj

Mogło być ostrzej?

Trudno nie kryć rozczarowania nowym kawałkiem Oliwki. Wiele osób, które śledziły jej dramę z Young Multim, spodziewało się mocnej odpowiedzi podopiecznej Smolastego. Powrotu na scenę z przytupem. Tymczasem to, co otrzymaliśmy w Chcę Być Jak Oliwka Brazil, jest takie... meh. Odsłuchane, zapomniane.

Raperka wypuściła też teledysk do nowej piosenki.

Oliwka Brazil - Chcę Być Jak Oliwka Brazil [Official Music Video]

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
NieFan,zgłoś
Czekalem na cos lepszego z jej strony :(
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
"Emily w Paryżu". Wszystko, co musisz wiedzieć o 3. sezonie