ludzie
"To jest żart". Młodzi Europejczycy kontra rynek mieszkaniowy
Drama o Mortalcia, Kartonii i... Kingę Banaś. Internetowi detektywi przeginają

Mortalcio i Kartonii rozstali się. Fani winią Kingę Banaś

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,01.02.2023 16:30

Rozstanie Mortalcia i Kartonii nadal grzeje internautów. Para influencerów zakończyła swój związek po przeszło pięciu latach. Teraz internauci starają się odnaleźć powód ich rozstania, bo nie wierzą w spokojne tłumaczenia samych zainteresowanych. Napiszę wprost: przestańcie.

Dramy influencerskie stały się normalnością dla wielu osób. Ot, kolejny dzień, kolejni influencerzy się o coś gryzą. Znowu Maja Staśko walczy z… kimś. A kolejna influencerka zdecydowała się zareklamować scam. Norma. Niczym nowym są też dramy związane z relacjami. Ktoś się schodzi, kogoś fani shippują, któraś para się rozpada. Dzisiaj o tym ostatnim.

Kartonii i Mortalcio nie są już razem

Jak już mogliście przeczytać we wcześniejszym tekście, Wiktoria Bochnak, czyli Kartonii, i Patryk Baran, znany jako Moralcio, nie są już razem.

Po przeprowadzce do wspólnego mieszkania Patryk zdecydował, że jego uczucia minęły i chce być szczery z Wiktorią. Influencerzy ogłosili zerwanie na kanale YouTube 30 stycznia. Film do czasu publikacji tego tekstu zgarnął 1,7 mln wyświetleń i jest numerem jeden w karcie "Na czasie":

Rozstaliśmy się

Fani obwiniają Kingę Banaś za rozstanie Mortalcia i Kartonii

Nie zgadniecie. Fani od razu upatrzyli sobie osobę, która miała "rozkochać Mortalcia", aby potem ten rzucił biedną Wiktorię. Jest nią Kinga Banaś, która wystąpiła w pierwszej odsłonie "Twoje 5 Minut", a od jakiegoś czasu stała się swoistą "Ekipą C", pojawiając się na filmach u m.in. Fusialki. To ona uczestniczyła w "pobijaniu rekordu Papieża" w Wadowicach.

Internauci myślą, że wspólne jedzenie sałatki to dowód na ich romans. Tak, dobrze przeczytaliście. Tiktokowi detektywi zauważyli na filmiku Fusialki, że Patryk i Kinga stali kiedyś obok siebie. Fani rzucili w sieć plotkę, że "ooo, przytulali się". A jak wyglądała ta scena?

trwa ładowanie posta...

Ba! Nawet nie ma 100 proc. pewności, że na omawianym zdjęciu są właśnie ci influencerzy. Internauci znaleźli dwie osoby o podobnym wzroście do Kingi i Mortalcia i dorobili do tego całą historię.

A tutaj ręka Mortalcia była blisko Kingi!!!

trwa ładowanie posta...

Tutaj lekko podpity (znaczy, w stanie sporej nietrzeźwości) objął Kingę:

trwa ładowanie posta...

Jeszcze więcej "dowodów" macie tutaj. Ktoś w tle niewyraźnie… robił coś ze sobą. I to jest kolejny powód na związek Mortalcia i Kingi.

trwa ładowanie posta...

Ponadto, na Tiktoku Kinga - całkiem przypadkowo, podczas korzystania z mojego efektu "Kim jesteś z Genzie" - wylosowała Patryka, a Wujek Łuki powiedział: "jesteś Patrykiem? On wie, że Ci się podoba". Kinga zaprzeczyła.

trwa ładowanie posta...

Inny wątek: Moralcio nie ma polubionych wszystkich zdjęć Kartonii na Instagramie i vice versa. TO DOWÓD!!!

trwa ładowanie posta...

Pojawiły się też komentarze na TikToku w stylu "myślę, że Mortalcio był w stanie zdradzić Kartonii" oraz "czy tylko mnie to nie śmieszy, tylko przeraża?".

Te filmy mnie przerażają.

Wujek Łuki o rzekomym romansie Kingi Banaś i Mortalcio: "bzdura największa"

Prezes Ekipy Holding S.A. Łukasz Wojtyca, czyli Wujek Łuki, wypowiedział się o całej sprawie. Według niego teorie internautów to "największa bzdura", która "nikomu nie pomaga":

"Oczywiście to bzdura największa. No i teraz nikomu to też nie pomaga. Pamiętajcie, że dla nas to bliskie osoby i widzę, że im ciężko teraz. A, że Kindze się dostało rykoszetem, to pokazuje tylko jak ludzie lubią ploteczki" - przekazał prezes Ekipy Holding na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

Wujek Łuki pytany o to, czemu kiedyś rzucił, że Banaś podoba się Mortalcio, odpowiedział, że zrobił to bo... "jest trollem". I przytoczył inne shipy, które wymyślali sobie fani:

"Bo jestem trollem. Myślę, że na każdego znaleźlibyśmy takie "dowody". Pamiętacie ship Kubickiego i Fausti czy Przemka Pro i Kasi mojej? I pewnie wiele wiele innych" - dodał.

trwa ładowanie posta...

Multi też podobnie zareagował na podobne komentarze o całej dramie na linii Kartonii - Mortalcio - Kinga.

trwa ładowanie posta...

Największą pokrzywdzoną może być tutaj Kinga. Hordy fanów chcą przywrócenia związku Mortalcia i Kartonii, nawet jeżeli oni tego by nie chcieli. Musimy pamiętać, że za sylwetkami influencerów typu właśnie Mortalcio, Friz czy nawet Bedoes (szok, co?), stoją ludzie z prawdziwymi i emocjami. Opanujcie się.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1216
  • emoji ogień - liczba głosów: 418
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 516
  • emoji smutek - liczba głosów: 882
  • emoji złość - liczba głosów: 1372
  • emoji kupka - liczba głosów: 1363
Szkoda,zgłoś
Szkoda
Odpowiedz
0like1dislike
Nadia1234,zgłoś
Szkoda że mortalcio z kartonii się rozstali byli piękną parą myślę że nom Patryk zdradził wikę z kingą ale wszystko zobaczymy z czasem 😶
Odpowiedz
2like2dislike
zobacz odpowiedzi (2)
Zobacz komentarze: 4
Komentarze (4)
arrow
Wytatuował prawie całe ciało. Jednego miejsca nie zmieni