trendy
Smartfon Coca-Cola trafi do sprzedaży. Co już o nim wiemy?
Genzie: kim jest chłopak Hani?

"Genzie": Do Ekipy dołączył NOWY członek! Kim jest chłopak Hani?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,03.12.2021 09:52

Do Ekipy Genzie dołączył kompletnie nowy członek. Niestety nie jest to Mati ani nawet Loki. Kim jest chłopak Hani - i dlaczego internauci są wściekli?

Genzie to nowy twór stworzony przez Friza, który ma być swoistym odpowiednikiem Ekipy. A raczej jej kopią, która przez najbliższe 365 dni stworzy mocnych influencerów. Z kolei oni będą w stanie zarobić sporo $$$ dla Friza. Każdy w Genzie ma podpisane umowy i oddaje część przychodów z reklam Ekipie.

I nie minęło dużo czasu, a już członkowie zaczęli reklamować m.in. sklep x-kom, który ostatnio wycofał się rakem ze współpracy z pewnym Jasiem.

Wszystko idzie jak po maśle? Trochę tak - ale, jak ostatnio się dowiedzieliśmy, Genzie będzie się sukcesywnie powiększało. Ale nie o twórców, którzy zajęli wysokie miejsca w "Twoje 5 Minut!", a o… członków rodziny uczestników, tak jakby.

Nowy członek Genzie!

Na ten tytuł wszyscy fani T5M mogliby zareagować tylko w jeden sposób "Mati NADCHODZI ONEONEONE". Niestety nie, nawet jakbyśmy bardzo chcieli, to Mati nie powrócił do Bartka i Faustyny. Nowym członkiem Genzie jest chłopak Hani!

trwa ładowanie posta...

Kim jest chłopak Hani, Bartek Laskowski?

Pojawia się na festiwalach, współpracował z Sinsayem, a jego Instagram jest wypełniony fotkami z wypraw. Hania wprowadziła go oficjalnie do domu Genzie na filmie z 1 grudnia:

Bartek Laskowski ma 24 lata i pochodzi z Białegostoku. Po wygraniu programu "Twoje 5 Minut" przez Hanię, Bartek będąc jej chłopakiem, często odwiedzał dom, w którym mieszkali członkowie Genzie, po czym później otrzymał możliwość dołączenia do projektu Genzie.

oto NOWY CZŁONEK GENZIE!!!

Fani mogli się spodziewać nadejścia partnera Hani, ale ich reakcja nie była bardzo pozytywna:

- Przeprowadź rekrutacje, podczas której będziesz sprawdzał kandydatów pod kątem nadawania się do projektu i aby wybrać najlepszych z najlepszych.
- Weź innego youtubera, który już miał swoją ekipę i nagrywał daily.
- A ch*j tam, niech dołączy chłopak jednej z uczestniczek ( ͡° ͜ʖ ͡°);

Najciekawsze w odcinkach Genzie jest czytanie komentarzy, gdzie praktycznie większość to hejty i negatywne oceny tego projektu. Miało być wow, a jest straszne dno;

To jest niesamowite ile tematów i zachowań poruszyli w T5M, po czym zrobili projekt, w którym totalnie brakuje tych zasad, o których mówili;

ludzie, którzy naprawdę zasługiwali na miejsce w tym domu, a jednocześnie podbili serca widzów, zostali wyrzuceni, a tu trafia randomowy gość, pozdro, fajny ten projekt taki niesprawiedliwy;
Za 10 odcinków: poznajcie dziewczynę Bartka
Za 20 odcinków: nowy członek - chłopak Faustyny
Za 30 odcinków: dołącza do nas sąsiad Hani
Za 40 odcinków: witamy kolegę z przedszkola Mortalcia;

wszyscy muszą się starać i przychodzi taki chłop, jak mają się poczuć osoby, które odpadły w finale T5M;

Chłopak, który nie miał żadnego wkładu w T5M i wie o samym Frizie tyle, co nic. Nagle pojawia się z d*py w domu i będzie w nim mieszkał przez rok… Totalna porażka. Każdy kolejny odcinek mnie tylko coraz bardziej zniechęca do tego projektu… Jak chcieliście wku*wić widzów to wam się udało gratulacje!;

Wszyscy uczestnicy T5M walczyli, aby dołączyć do tego projektu i nie raz słyszeli komentarze od Wujka Lukiego i Friza, że szukają odpowiednich osób, a teraz nagle dołącza sobie jakiś randomowy ziomek, który jest po raz pierwszy przed kamerą i totalnie nie wiedzą jak będzie się zachowywał 👍 bezsens;

Nie chcę, żebyście odebrali to źle, ale trochę słabo, że naprawdę potężna grupa, którą widzowie pokochali, walczyła o dostanie się do tego projektu, nie raz wysłuchując komentarzy Friza i Łukasza, a chłopak Hani ot, tak sobie dołącza. Zobaczymy: może okaże się fajny, ale wszyscy i tak tęsknimy za Matim;

Kto jest za tym, żeby mój stary dołączył do Genzie, łapka w górę;

Jak teraz muszą czuć się Mati, Kinga, Loku… brak słów.

I… mają trochę rację

Zrozumiałe jest to, że fani związali się z uczestnikami Genzie i zasadami, które wprowadził Friz. Miało być pięć osób? Było - przez chwilę. Teraz dołączył się kolejny, z pozoru losowy członek. Większość fanów oczekiwała powrotu Matiego lub nawet Loka. Problem jest taki, że sprowadzenie partera_ki było musem. Niełatwo byłoby pokazywać swoją drugą połówkę bez ujawniania jej na materiałach, które wydawane są codziennie.

Teraz możemy liczyć na to, że zaczną się pojawiać inni partnerzy członków Genzie. Czy to dobrze? Dla członków - z pewnością. Ale fani będą się czuli oszukani - i trochę racji w tym mają.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 47
  • emoji ogień - liczba głosów: 19
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 18
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 13
  • emoji kupka - liczba głosów: 19
Komentarze (0)
arrow
Tinder wprowadza randki w trybie incognito. Co to znaczy?