popkultura
Wersow straciła ogromną kwotę. Tej afery nigdy nie zapomni
Mortalcio i Kartoii rozstali się

Mortalcio i Kartonii ROZSTALI SIĘ! Dlaczego?

Źródło zdjęć: © Licencjodawca
Marta MuniakMarta Muniak,30.01.2023 15:30

To nie prank! Wiktoria Bochnak i Patryk Baran nie są już parą. Zapłakani youtuberzy w specjalnym filmie wytłumaczyli widzom, jaki jest powód rozstania. Decyzja szokuje, bo dopiero co wyprowadzili się z domu Genzie i wprowadzili do własnego gniazdka.

MortialcioKartonii to popularna para youtuberów, którą możecie kojarzyć między innymi z projektu Genzie. Jeszcze niedawno mogliśmy oglądać ich film, na którym prezentowali dom, w którym wspólnie zamieszkali. Jak się okazuje, decyzja o wspólnym mieszkaniu tylko uwypukliła ich problemy w związku.

30 stycznia Wiktoria na swoim kanale opublikowała film zatytułowany "Rozstaliśmy się".

Rozstaliśmy się

Mortialcio i Kartonii. Dlaczego się rozstali?

Wygląda na to, że nie kryje się za tym żadna większa drama...

- Z racji tego, że nasza relacja od początku była publiczna, stwierdziliśmy że mamy obowiązek powiedzieć wam, że nie jesteśmy już razem - zaczął zapłakany Mortalcio.

I faktycznie próżno w tym filmie szukać jakichś kontrowersji czy chęci zrobienia wokół siebie szumu. Już sam tytuł nie jest żadnym clickbaitem.

- Nasze zerwanie nie było spowodowane żadną większą kłótnią. Nie chcemy w tym filmiku analizować naszego związku. To, co mówiliśmy między nami, powinno zostać między nami - kontynuował Patryk.

- Byliśmy ze sobą pięć lat. To było naprawę piękne. Te lata były na nas bardzo rozwojowe. Wiele się od siebie nauczyliśmy. Ja na Patryka złego słowa nie powiem, on na mnie też - dodała Wiki.

Okazuje się, że to Patryk podjął ostateczną decyzję.

- To była moja decyzja, żeby zakończyć ten związek. Myślę, że powinniście to wiedzieć. Ale to też nie była decyzja pochopna. (…) Jakkolwiek okropnie to nie zabrzmi, bo wiem, że to nie są miłe słowa i bardzo ciężkie… ale podejmując tę decyzję wiedziałem, że to wyjdzie Wiki na dobre, bo przez ten ostatni okres zdałem sobie sprawę, że moje uczucia się wypaliły. Wiedziałam, że jak dalej to będę ciągnął, to bardzo będę krzywdził Wikę - tłumaczył..

Okazuje, że się to wspólne zamieszkanie uświadomiło youtuberowi, co tak naprawdę czuje do Wiktorii. Albo czego nie czuje.

- Dopiero ten dom tak w 100 proc. mi to uświadomił. Dopiero po przeprowadzce zrozumiałem, że jednak już tak jest. Ja się nie zmieniłem, tylko moje uczucia - mówił.

- Szanuję jego decyzję i pozwalam mu być szczęśliwym. Po prostu teraz w naszym życiu zaczyna się nowy etap. Aktualnie tego nie widać, bo płaczę, ale jest lepiej. Ale nie chcę ukrywać tego, ze mam grosz momenty - powiedziała Wiki.

Widzowie pod filmem piszą, że nie mogą uwierzyć w to, co się wydarzyło. Razem ze swoimi idolami przeżywają to niespodziewane rozstanie.

Trzeba jednak pochwalić Wiki i Patryka za dojrzałe podejście do tematu. Nie zrobili z tego cyrku i choć trudno im było kryć emocje, to wszystko uczciwie wyjaśnili.

Pozostaje jedno pytanie: co dalej ze wspólnym pieskiem byłej pary?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 410
  • emoji ogień - liczba głosów: 301
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 403
  • emoji smutek - liczba głosów: 8001
  • emoji złość - liczba głosów: 1534
  • emoji kupka - liczba głosów: 422
Wrócą do siebie
Odpowiedz
0like0dislike
Dziewczyna,zgłoś
Chce żeby Patryk i Wiki do siebie wrocili bo oni byli cudowna para kocham ich oni muszą do siebie wrócić oni się kochali i ma na dzieje że do siebie wrócą bo wiem że nadal się kochajom oni kiedyś do siebie wrócą wieze to byli 5 lat że sobą a teras 5 lat związku się rostali to smutne ale ja wieze i wiem że do siebie wraca Patryk zranił Wiki bieda Wiki I Patryk Wiki Patryk proszę inni też proszą wrocie do siebie wy się kochacie a to wiem bo jestem fanem genzie kocham Patryka i Wiki .
Odpowiedz
0like0dislike
Dziewczyna,zgłoś
Muszą wrócić bo ich kocham oni są dla siebie stworzenie
Odpowiedz
0like0dislike
Zobacz komentarze: 22
Komentarze (22)
arrow
Feministyczny hymn na TikToku. Premiera "Labour" Paris Palomy