popkultura
Pierwsza niebinarna postać w uniwersum "Psiego patrolu". Kim jest River?
Mortalcio i Kartoii rozstali się

Mortalcio i Kartonii ROZSTALI SIĘ! Dlaczego?

Źródło zdjęć: © Licencjodawca
Marta MuniakMarta Muniak,30.01.2023 15:30

To nie prank! Wiktoria Bochnak i Patryk Baran nie są już parą. Zapłakani youtuberzy w specjalnym filmie wytłumaczyli widzom, jaki jest powód rozstania. Decyzja szokuje, bo dopiero co wyprowadzili się z domu Genzie i wprowadzili do własnego gniazdka.

MortialcioKartonii to popularna para youtuberów, którą możecie kojarzyć między innymi z projektu Genzie. Jeszcze niedawno mogliśmy oglądać ich film, na którym prezentowali dom, w którym wspólnie zamieszkali. Jak się okazuje, decyzja o wspólnym mieszkaniu tylko uwypukliła ich problemy w związku.

30 stycznia Wiktoria na swoim kanale opublikowała film zatytułowany "Rozstaliśmy się".

Rozstaliśmy się

Mortialcio i Kartonii. Dlaczego się rozstali?

Wygląda na to, że nie kryje się za tym żadna większa drama...

- Z racji tego, że nasza relacja od początku była publiczna, stwierdziliśmy że mamy obowiązek powiedzieć wam, że nie jesteśmy już razem - zaczął zapłakany Mortalcio.

I faktycznie próżno w tym filmie szukać jakichś kontrowersji czy chęci zrobienia wokół siebie szumu. Już sam tytuł nie jest żadnym clickbaitem.

- Nasze zerwanie nie było spowodowane żadną większą kłótnią. Nie chcemy w tym filmiku analizować naszego związku. To, co mówiliśmy między nami, powinno zostać między nami - kontynuował Patryk.

- Byliśmy ze sobą pięć lat. To było naprawę piękne. Te lata były na nas bardzo rozwojowe. Wiele się od siebie nauczyliśmy. Ja na Patryka złego słowa nie powiem, on na mnie też - dodała Wiki.

Okazuje się, że to Patryk podjął ostateczną decyzję.

- To była moja decyzja, żeby zakończyć ten związek. Myślę, że powinniście to wiedzieć. Ale to też nie była decyzja pochopna. (…) Jakkolwiek okropnie to nie zabrzmi, bo wiem, że to nie są miłe słowa i bardzo ciężkie… ale podejmując tę decyzję wiedziałem, że to wyjdzie Wiki na dobre, bo przez ten ostatni okres zdałem sobie sprawę, że moje uczucia się wypaliły. Wiedziałam, że jak dalej to będę ciągnął, to bardzo będę krzywdził Wikę - tłumaczył..

Okazuje, że się to wspólne zamieszkanie uświadomiło youtuberowi, co tak naprawdę czuje do Wiktorii. Albo czego nie czuje.

- Dopiero ten dom tak w 100 proc. mi to uświadomił. Dopiero po przeprowadzce zrozumiałem, że jednak już tak jest. Ja się nie zmieniłem, tylko moje uczucia - mówił.

- Szanuję jego decyzję i pozwalam mu być szczęśliwym. Po prostu teraz w naszym życiu zaczyna się nowy etap. Aktualnie tego nie widać, bo płaczę, ale jest lepiej. Ale nie chcę ukrywać tego, ze mam grosz momenty - powiedziała Wiki.

Widzowie pod filmem piszą, że nie mogą uwierzyć w to, co się wydarzyło. Razem ze swoimi idolami przeżywają to niespodziewane rozstanie.

Trzeba jednak pochwalić Wiki i Patryka za dojrzałe podejście do tematu. Nie zrobili z tego cyrku i choć trudno im było kryć emocje, to wszystko uczciwie wyjaśnili.

Pozostaje jedno pytanie: co dalej ze wspólnym pieskiem byłej pary?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1486
  • emoji ogień - liczba głosów: 304
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 408
  • emoji smutek - liczba głosów: 8086
  • emoji złość - liczba głosów: 1554
  • emoji kupka - liczba głosów: 425
Jfibjgujgk,zgłoś
Bardzoo mi przykro że się rozstaliście ale dużo bardziej widzę mortalcia z Kingą
Odpowiedz
0like0dislike
Dooti donut,zgłoś
Szczerze, myślałam po rozstaniu ze za kilka miesięcy do sb wrócą. Ale najważniejsze żeby Patryk i Wiktoria byli szczęśliwi 🫶🏻❤️💞 (i Gengarek oczywiście🦮❤️)
Odpowiedz
3like0dislike
Genziara,zgłoś
Nam nadzieję że genzie doradzą im żeby do siebie wrucili i byli ponownie kochanymi rodzicami dla gengara . Tęsknię za tą parą😭😭😭😭
Odpowiedz
4like0dislike
Zobacz komentarze: 26
Komentarze (26)
arrow
Wyjątkowi goście w teledysku Ralpha Kaminskiego. Wielki powrót Quebo