Kartonii z własnymi lodami

Nowe lody w ekipie Genzie. Kartonii przedstawiła produkt

Źródło zdjęć: © Instagram - Kartonii / Instagram
Natalia Witulska,
01.03.2024 07:30

W środę 28 lutego influencerka Wiktoria Bochnak "Kartonii" pochwaliła się ważną informacją w mediach społecznościowych. Youtuberka we współpracy z marką Koral stworzyła lody inspirowane jej ukochanym psem Gengarem. Zapewnia, że są przepyszne.

Wiktoria Bochnak, znana w sieci pod pseudonimem "Kartonii", to polska influencerka, youtuberka, instagramerka oraz tiktokerka. Miała duży kanał na YouTube, jednak największą sławę oraz rozpoznawalność zyskała, gdy dołączyła do projektu stworzonego przez Karola Wiśniewskiego "Friza", Genzie. Do nowej grupy przystąpiła z ówczesnym partnerem Patrykiem Baranem "Mortalcio". Para rozstała się na początku 2023 r. Aktualnie Wiktoria umawia się z Przemkiem Pro, youtuberem oraz muzykiem związanym z grupą "Trzech Króli".

W środę 28 lutego Wiktoria podzieliła się dobrą wiadomością z fanami, którzy uwielbiają słodkie przekąski. Kartonii we współpracy z marką Koral stworzyła lody, które inspirowane są jej ukochanym psiakiem oraz ulubieńcem widzów Gengarkiem. Influencerka nie ukrywała ekscytacji oraz zadowolenia. Powiedziała nawet, że to jej ulubione lody, które Ekipa kiedykolwiek stworzyła.

Kartonii i lody inspirowane psiakiem

Fani Kartonii mają co świętować. Kolejne lody związane z Ekipą oraz Genzie trafią do sklepów. Tym razem smakołyki były inspirowane psem Wiktorii, Gengarem. Influencerka podzieliła się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych.

"Nie mogłam się już doczekać żeby pokazać Wam nowe lody Gengarek we współpracy z @lodykoral! Są przepyszne. Can’t wait, aż je spróbujecie" - napisała Wiktoria na Instagramie.

Kartonii o nowych lodach
Kartonii o nowych lodach (Kartonii , Instagram)
Kartonii i lody o smaku toffi
Kartonii i lody o smaku toffi (Instagram - Kartonii , Instagram)

Lody Kartonii o smaku toffi

Wiktoria nie ukrywała swojego podekscytowania na Instagramie. Podczas ogłaszania, że w sklepach ukażą się lody inspirowane jej psiakiem, dziewczynie nie schodził z twarzy uśmiech.

- Kochani, jestem mega podekscytowana, żeby was poinformować, że stworzyliśmy lody Gengar we współpracy z firmą Koral. Mamy lody gengarkowe, jestem po prostu no najszczęśliwsza na całym świecie. Są to lody o smaku toffi w polewie również o smaku toffi, ze strzelającym cukrem, czyli cos, co lubicie najbardziej. Popatrzcie na tę piękną grafikę. Ja się rozpływam, jak na nią patrzę, jest cudowna i perfekcyjna i lody są również przepyszne. [...] Jestem bardzo, bardzo podekscytowana - powiedziała Wiktoria.

Kartonii i nowe lody o smaku toffi
Kartonii i nowe lody o smaku toffi (Instagram - Kartonii , Instagram)

Wiktoria próbowała lodów razem ze swoim chłopakiem Przemkiem Pro. Dziewczyna nie ukrywała, że jest to jej ulubiony smakołyk ze wszystkich, które firma Koral stworzyła we współpracy z Ekipą bądź Genzie. Przemek powiedział, że smak toffi jest bardzo dobry. Co ważne, nie jest za słodki, a toffi nie jest przytłaczające.

- Solidnie polecam. Bardzo dobry lód - powiedział krótko Przemek Pro.

To nie pierwsze pieskie lody

Przypomnijmy, lody Wiktorii inspirowane jej psem nie są pierwszymi, które powstały w uniwersum ekipy. Wszyscy pamiętamy przepyszne smakołyki, które stworzono na cześć czworonogów Wersow i Friza. Chmurka oraz Burza zachwyciły fanów Ekipy. Obserwatorzy influencerów wykupowali lody ze wszystkich sklepów, w których je znaleźli. Jak myślicie, Gengar powtórzy sukces Chmurki oraz Burzy?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 42
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
kaja89977,zgłoś
fajnie
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się