Kartonii i Przemek Pro opowiedzieli o planach na przyszłość

Kartonii i Przemek Pro. Para opowiedziała o planach na przyszłość

Źródło zdjęć: © Instagram - Kartonii / Instagram
Natalia Witulska,
06.03.2024 08:00

W niedzielę 3 marca na kanale YouTube Kartonii pojawił się nowy film, w którym wziął udział jej chłopak Przemek Pro. Para influencerów opowiedziała, jak wyglądają ich plany na przyszłość. Wiktoria zdradziła też, czy jej szalony partner czasami ją przytłacza.

Wiktoria Bochnak to znana w sieci pod pseudonimem "Kartonii" polska influencerka oraz youtuberka. Największą rozpoznawalność dało jej uczestnictwo w projekcie Genzie stworzonym przez Karola Wiśniewskiego "Friza". Dołączyła do niego z ówczesnym partnerem Patrykiem Baranem "Mortalciem". Para rozstała się na początku 2023 r. Pod koniec ubiegłego roku Wiktoria ogłosiła, że spotyka się z influencerem Przemkiem Pro.

Przemysław Lejowski to działający jako "Przemek pro" polski influencer, youtuber oraz muzyk. Przygodę ze światem internetu rozpoczynał jako fotograf oraz operator w Ekipie Friza. Aktualnie prowadzi swój kanał na YouTube, a także razem z Bartkiem Kubickim oraz Qrym grupę "Trzech Króli". Panowie wydali debiutancką płytę "Afryka" i podbili serca młodych słuchaczy.

Kartonii i Przemek Pro we wspólnym filmie

W niedzielę 3 marca Kartonii udostępniła na swoim kanale YouTube film, w którym razem z Przemkiem kosztują azjatyckiego jedzenia, a także odpowiadają na najczęściej zadawane pytania. Widzowie chcieli wiedzieć m.in. jakim cudem chłopak Wiktorii wciąż ma włosy na głowie. Wszystko dlatego, że influencer dość często je farbuje. Aktualnie ma je w kolorze zielonym, ale w przeszłości były już różowe, a nawet białe.

- Włosy sobie przecież rosną, potem się włosy ścina no i to są ciągle nowe włosy. Myślę, że jedne włosy rozjaśniam max dwa razy - powiedział Przemek Pro.

PLANUJEMY DRUGIEGO PIESKA?

Widzowie chcieli wiedzieć też, jak Wiktoria i Przemek zareagowali, gdy jeden z członków Genzie, Bartek "Świeży", udostępnił niewygodne zdjęcie. Było na nim widać, jak Kartonii przytula się do swojego partnera, ale jeszcze nikt z obserwatorów nie wiedział, że spotyka się z Przemkiem. Influencerzy powiedzieli, że nikt na nikogo się nie zdenerwował, a cała sytuacja ich po prostu rozbawiła. Bartek słynie w grupie z tego, że często przez przypadek się wygada bądź zdradzi, jakie ekipa ma plany, które miały być tajemnicą.

Kartonii i Przemek Pro o planach na przyszłość
Kartonii i Przemek Pro o planach na przyszłość (Instagram - Kartonii , Instagram)

Przemek Pro i Kartonii o planach na przyszłość

Kartonii zdradziła również, czy czasem nie przeszkadzają jej akcje Przemka. Influencer często głośno śpiewa w miejscach publicznych, krzyczy oraz jest go po prostu pełno. Wiktoria przyznała, że czasem ją to zawstydzi i się zaczerwieni. Podkreśliła jednak, że w ogóle jej to nie przeszkadza, ponieważ Przemek w zaciszu domowym jest cichym chłopakiem, który lubi się do niej przytulić. Powiedziała, że czasem poczuje się przytłoczona, ale nic by w swoim chłopaku nie zmieniła.

Kartonii i Przemek Pro o planach na przyszłość
Kartonii i Przemek Pro o planach na przyszłość (Instagram - Kartonii , Instagram)

Przemek Pro na filmie powiedział, że wszystko między nim a Wiktorią układa się bardzo dobrze i zmierza w konkretnym kierunku, a mianowicie - oświadczyn. Gdy youtuber przekazał te wieści, widać było, że Kartonii się wzruszyła i zrobiło się jej naprawdę miło.

Padło również pytanie dotyczące planów Wiktorii i Przemka na przyszłość. Kartonii ma swojego ukochanego psa Gengara. Zdradziła, że na razie nie planują kupna bądź adopcji kolejnego czworonoga, ale w przyszłości na pewno się to zmieni. Para influencerów chce mieć więcej zwierząt, jednak jeszcze nie są na to gotowi. Fani Wiktorii i Przemka dowiedzieli się też, czy ci planują mieć dzieci. Odpowiedź była jasna oraz bardzo konkretna: tak.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 17
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1