ludzie
"Twoje 5 Minut 2!" wystartowało. Kontrowersje wokół uczestników
Dziewczyna Mini Majka. Kim jest Paulina Kozłowska?

Dziewczyna Mini Majka PIERWSZY RAZ przed kamerą. Co o niej wiadomo?

Źródło zdjęć: © Mini Majk / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.05.2021 12:22

Od dłuższego czasu życie uczuciowe Mini Majka było przedmiotem ożywionej dyskusji w internecie. Fani gwiazdora snuli teorie, czy niskorosły członek Ekipy Friza ma dziewczynę? Tak, i w swoim najnowszym filmiku zrobił z nią wywiad!

Ten rok zdecydowanie należy do Ekipy Friza. Influencerzy z Krakowa odkryli, jak zdobyć popularność w internecie i teraz każdy z ich projektów odnosi niewiarygodny sukces. Po tym, jak idole nastolatków zaczęli współpracę z firmą Koral, lody sygnowane marką Ekipa stały się towarem luksusowym. Mimo, że producent smakołyków zwiększył moce produkcyjne, mrożone przysmaki nadal trudno jest kupić.

Ekipa składa się z wielu charakterystycznych influencerów_influecerek – Friza, Wersow, Tromby, Murcix, Pateca, Poczciwego Krzycha. Jednym z najsympatyczniejszych członków Ekipy jest Mini Majk. Niskorosły influencer swoim ostatnim filmikiem wywołał spore zamieszanie w internecie, ponieważ zaprezentował w materiale swoją dziewczynę. Ciekawi Was, kim ona jest?

Kim jest dziewczyna Mini Majka?

Dziewczyną Mini Majka jest Paulina Kozłowska. Jest ona 19-letnią influencerką, którą na Instagramie śledzi blisko 170 tys. internautów, a na TikToku prawie 60 tys. osób (w chwili pisania niniejszego artykułu). Jak na razie dziewczyna wrzucała na swoje sociale materiały z podróży m.in. do Dubaju, stąd można było podejrzewać, że ona i Ekipa Friza mają coś ze sobą wspólnego.

trwa ładowanie posta...

Paulina Kozłowska – zanim poznała swojego obecnego chłopaka – wiedziała, kim jest Mini Majk i Ekipa Friza. Niemniej jednak – jak sama twierdzi – nie śledziła poczynań influencerów w internecie, a samego Majkela nawet nie obserwowała na Instagramie. – Wcześniej nie interesowałam się za bardzo tobą – przyznaje 19-latka, spoglądając w oczy Mini Majkowi.

– Paulina za niedługo zaczyna swoje studia – mówi Mini Majk. – Mam nadzieję, że to jakoś ze sobą pogodzimy. [...] Moja dziewczyna się bardzo dobrze uczy. Przed maturami miała dużo nauki i trochę mnie to irytowało, ale rozumiem to. Nie miała dla mnie czasu przez naukę. Paulina ogólnie bardzo dobrze się uczy i jestem z niej dumny i cieszę się, że przynajmniej jedno z nas lubi naukę.

Dziewczyna Mini Majka zamierza kształcić się na kosmetolożkę. – Zawsze się interesowałam makijażem i będę chciała iść w stronę medycyny estetycznej.

trwa ładowanie posta...

Dlaczego Mini Majk ukrywał swoją dziewczynę przed widzami?

Influencer mówi, że potrzebował czasu, aby ujawnić światu, kim jest jego partnerka. – W życiu bywa różnie, co nie? – tłumaczy Mini Majk. – Po pierwsze, Paulina musiała uczyć się do matur. Ja chciałem ją też jakoś bliżej poznać, a na to, żeby lepiej poznać, potrzeba czasu. I ja stwierdziłem, że jak napisze matury i będzie miała czystą głowę [...], to wtedy stwierdziłem, że ją przedstawię wam.

trwa ładowanie posta...

Jakie wyzwania stoją przed Mini Majkiem i jego dziewczyną?

Para influencerów przekonuje, że różnica wzrostu między nimi nie jest żadnym problemem. – Bardziej przeszkadza mi to, że nie miałeś prawa jazdy, niż sama różnica wzrostu – mówi Paulina. – Może się wydawać, że ta różnica wzrostu jest problemem, ale jak ja spędziłam więcej czasu z Majkelem to dla mnie to nie jest żaden problem. Myślę, że Majkel nie powinien czuć się gorszy.

trwa ładowanie posta...

Dziewczyna Mini Majka obawia się reakcji widzów

Paulina podejrzewa, że po pierwszym publicznym wystąpieniu przed kamerami spotka się z falą krytyki. – Będziecie mnie oceniać po tym krótkim filmiku, a przez kilka minut nie da się ocenić człowieka – tłumaczy influencerka, dodając, że: – Dopiero po dłuższym czasie będziecie mogli mnie poznać.

Czy Paulina będzie się pojawiać częściej na filmikach Mini Majka? – Nie wykluczam tego – odparła 19-latka. – Jestem tutaj w domu Ekipy, więc pewnie gdzieś się tam pojawię, bo tutaj cały czas jest kamera. Więc myślę, że gdzieś może mnie zobaczycie.

Poniżej możecie obejrzeć filmik, na którym pojawia się dziewczyna Mini Majka.

POZNAJCIE MOJĄ DZIEWCZYNE!

Skoro jesteśmy w temacie internetowych sław, sprawdźcie, jakie memy pojawiły się o Rafale Brzozowskim i jego przygodzie z Eurowizją?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 8
Kotek,zgłoś
Desperacja skoro wzięła się za karła. 19lat i Dubaj? Haha
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
"Twoje 5 Minut 2", odcinek 2. Kto odpadł? Co się wydarzyło w odcinku?