trendy
Plakat Marszu Niepodległości wkurzył narodowców. Chodzi o barwy Ukrainy?
Czuux zawalczy w High League Malika Montany!

Czuux zawalczy na gali freak fightów Malika Montany!

Źródło zdjęć: © Instagram @czuux / Instagram @czuux
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.03.2021 10:18

Golden Boi został ogłoszony kolejną gwiazdą High League, czyli federacji konkurencyjnej wobec Fame MMA. Z kim popularny youtuber i raper może zmierzyć się w oktagonie?

bGlnoKBf

Zacznijmy od tego, czym jest High League, bo wielu z Was zapewne nie zdaje sobie sprawy, że to nowa marka w polskim show-biznesie. Mówimy o nowo powstałej federacji sztuk walk tzw. freak fightów, podczas których do oktagonu wychodzą celebryci i influencerzy. Na pewno kojarzycie wzbudzające wiele kontrowersji Fame MMA. No więc High League będzie dla tej federacji konkurencją!

Kto jest odpowiedzialny za powstanie High League? Federację założył – uwaga, uwaga, zaskoczenie – twórca takich rapowych hitów, jak "Jungle Boyz", "Mówili", "Do Rana", czyli nie kto inny, jak Malik Montana. – Pomysł narodził się z tego, że dostawałem propozycje walk – wyznał raper na swoim Instagramie. Pomyślałem sobie, że założę własną [federację].

trwa ładowanie posta...

Piotr Wojciech "Czuux" Czupryn nową gwiazdą High League!

Pierwszą głośną postacią ze świata social mediów, która pojawi się na gali freak fightów Malika Montany, jest Lil Masti – została ona "wykupiona" od Fame MMA po głośnej dramie. Kolejną osobą, jaką zobaczymy w klatce na High League, jest Piotr Wojciech "Czuux" Czupryn! Federacja tak reklamuje ten angaż: "Golden Boi w nowym wydaniu. Nastał czas na długo wyczekiwany debiut @czuux w HIGH League"

trwa ładowanie posta...

Piotr Wojciech "Czuux" Czupryn – kim jest?

Czuux jest osobą wywołującą wiele kontrowersji. Urodził się w 2002 roku i już w wieku 8 lat zaczął nagrywać pierwsze klipy na YouTube. Przez wiele lat swojej aktywności w social mediach tworzył clickbaitowy content, za co wielokrotnie był krytykowany. Od pewnego czasu Czuux próbuje swoich sił jako raper młodego pokolenia, co udaje mu się robić z większymi lub mniejszymi sukcesami.

MŁODY CZUUX - TROJA

trwa ładowanie posta...

Jak myślicie – kto zostanie przeciwnikiem Czuuxa w High League?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Burmistrz Świdnika: Homoseksualiści organizują obwoźne targi dzieci