społeczeństwo
Sylwia i Jan Dąbrowscy przepraszają. Krew pępowinowa jednak nie leczy autyzmu
wykształcone kobiety

Mężczyźni zagrożeni! Atakują ich wykształcone kobiety! Inba na Twiterze, bo dziewczyna została inżynierką

Źródło zdjęć: © Twitter.com, Bisia, Canva
Anna RusakAnna Rusak,09.02.2022 12:12

Jesteście kobietami i do tego macie wyższe wykształcenie? To możecie zapomnieć o budowaniu stabilnej relacji. Nie dość, że nie przysłużycie się Polsce, to jeszcze czeka was wieczna samotność. Pamiętajcie jednak, że gdyby nie mężczyźni, to "dalej chodziłybyście po drzewach".

Jedna z dziewczyn na Twitterze postanowiła podzielić się swoim sukcesem. Zamieściła zdjęcie ze swoją pracą inżynierską i podpisała go: "Pani inżynier w ładnym outficie". Panowie jednak w ogóle nie byli zainteresowani strojem i osiągnięciem dziewczyny.

Oczywiście oprócz obrzydliwych komentarzy pod jej tweetem pojawił się zastęp pełnych "troski" mężczyzn, którzy zaniepokoili się jej wykształceniem. Taka mądra to już na pewno nigdy znajdzie sobie faceta…

trwa ładowanie posta...

Tracicie najlepsze lata swojego życia reprodukcyjnego

Według jednego z użytkowników kształcenie kobiet osłabia jakość genetyczną narodu. Gdybyście zastanawiali się, jak prace inżynierskie pisane przez kobiety wpływają na Polskę, to już wiecie, że prowadzą do zagłady. Co jedno ma wspólnego z drugim, może się zastanawiacie?

trwa ładowanie posta...

Okazuje się, że kobiety podczas nauki "tracą swoje najlepsze lata życia reprodukcyjnego". Wykształcenie oznacza brak faceta, brak faceta oznacza brak dziecka, brak dziecka to smutna Polska - czego nie rozumiecie? Do tego musimy pamiętać, że 25-latka nie wygląda już tak "młodo i świeżo" jak 20-latka, więc szanse, że zainteresuje się nią jakiś facet, znacznie spadają.

Gorsze od tego jest chyba jednak to, że nawet jak już kogoś sobie znajdzie, to nie będzie w stanie utrzymać tej relacji. Czemu? Bo wykształcone kobiety mają większe wymagania. Nie zadowala ich pierwszy lepszy facet. Edukacja sprawia, że szukają mężczyzny inteligentnego i wykształconego.

trwa ładowanie posta...

No poprzewracało im się w głowach. Skandaliczne, że chcą partnera, z którym będą mogły porozmawiać, który będzie świadomy i otwarty. Oburzające, że chcą stworzyć z nim równościowy związek. Kto to widział, naprawdę. Kiedyś przecież wystarczyło, że pieniądze do domu przynosił.

Po drzewach byście chodziły, gdyby nie my

Do dyskusji włączyli się też inni panowie na "poziomie". Jeden z nich stwierdził np. że kobiety robią karierę tylko po to, by przebywać z mężczyznami pracującymi na konkretnych stanowiskach. Inny stwierdził, że gdyby nie mężczyźni dziewczyna pewnie "dalej chodziłaby po drzewach". Czy można to skomentować inaczej niż krótkim: XD?

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Pamiętajcie, jeśli kończycie studia i macie 25 lat, to czekają na was już tylko rozczarowania i samotność. Nie przysłużycie się Polsce, bo nie będziecie rodzić dzieci – przypominam, nie będziecie w stanie przez te wymagania utrzymać stabilnej relacji. Jak już gdzieś was przyjmą, to tylko po to, byście mogły związać się z upozycjonowanym facetem, który ułatwi wam karierę, no i przede wszystkim będzie zamożny.

Ciekawe, co na to te wszystkie kobiety, które tworzą udane związki mimo swojego, jakże okropnego, wyższego wykształcenia. Zapewne po prostu tylko "udają mądre" i w ten sposób jakoś udaje im się utrzymać te relacje. Innej opcji chyba nie ma, prawda?

Poważniejąc na chwilę, to naprawdę zaskakujące, że niektórzy wciąż chcieliby żyć w XVIII wieku i rządzić całym naszym życiem. Na szczęście kobiety, przynajmniej w Polsce, mają już dostęp do edukacji i - co najważniejsze - nie godzą się na takie pozbawione szacunku traktowanie. Ach i przy okazji gratulujemy oczywiście Bisi uzyskania tytułu inżynierki!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 21
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Rzeczywiście. Rzadko się zdarza związek Pani inżynier z robotnikiem. Kobiety kierują się raczej hipergamią. Jak się to ma do przyszłości kraju ? Zobaczymy.
Odpowiedz
4like0dislike
Arla,zgłoś
No niestety tylko tepaki boja sie madrych kobiet!Bravo mala, tak trzymaj ! I wierz mi lepiej byc sama niz marnowac czas z idiotami!Na szczescie sredniowiecze juz nie wroci a ten kraj potrzebuje wyksztalconych ludzi bo kiedys przyjdzie czas na wielkie porzadki!
Odpowiedz
9like3dislike
Mimi,zgłoś
Tryglodyci w akcji.
Odpowiedz
9like0dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 6
Komentarze (6)
arrow
Biedroń wziął ślub. Janusz Kowalski: "zaczadzenie ideologią LGBT"