x

Mężczyzna poczuł wiosnę. Spacerował po centrum miasta nago

Źródło zdjęć: © Canva
Oliwia Ruta,
22.03.2024 13:30

W Olsztynie doszło do niecodziennej sytuacji. Pewien mężczyzna zbyt mocno poczuł powiew wiosny. Postanowił przespacerować się po centrum miasta całkowicie nago. Do akcji wkroczyły służby porządkowe. Czy udało się im złapać śmiałka bez ubrań?

Kalendarzowa wiosna zaczęła się 21 marca i potrwa aż do 21 czerwca. To czas, w którym przyroda budzi się do życia. Zwierzęta, które wybyły do ciepłych krajów lub zapadły w sen zimowy powoli wracają do normalnego funkcjonowania. Dodatkowo dni stają się coraz cieplejsze oraz dłużej możemy cieszyć się słońcem. W drugiej połowie marca zimowe kurtki stopniowo zamienia się na lżejsze okrycia. Pewien mężczyzna z Olsztyna wziął sobie ostatnią radę zbyt mocno do serca. Wyszedł z domu całkowicie nagi.

Nagi mężczyzna chodził po Olsztynie

21 marca rano - przed godziną 10 - doszło do niecodziennego zdarzenia. W samym centrum Olsztyna przechadzał się całkowicie nagi mężczyzna. Mieszkańcy miasta byli zszokowani i szybko wezwali posiłki. Na ratunek przybyła policja. Szybko zajęli się śmiałkiem bez ubrań.

Sytuacja wydarzyła się przed gmachem galerii Aura. W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać moment zatrzymania mężczyzny. Najbardziej przerażający jest fakt, że tamtego dnia wcale nie było zbyt ciepło. Na filmiku widać ludzi, którzy są ubrani w ciepłe kurtki i szale.

trwa ładowanie posta...

Rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zrelacjonował portalowi TKO: "Dostaliśmy zgłoszenie i natychmiast podjęliśmy interwencję. Zlokalizowaliśmy go w centrum Olsztyna".

Kim był sprawca zamieszania?

Mężczyzna, który bez ubrań spacerował po centrum Olsztyna, był bardzo skołowany, wręcz nieobecny. Rzecznik olsztyńskiej policji potwierdził, że: "On faktycznie zachowywał się dziwnie i był bardzo zdezorientowany". Dodatkowo zapewnił, że oddali śmiałka w dobre ręce: "Przekazaliśmy go zespołowi ratownictwa medycznego". Nie ma dokładnych informacji, kim był sprawca zamieszania. Wiadomo tylko, że mężczyzna miał 32 lata.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5