RAP Wagary - impreza na powitanie wiosny

Szykuj się na RAP Wagary. Powitaj wiosnę z mocnym składem

Źródło zdjęć: © MOmusic
Konrad SiwikKonrad Siwik,23.01.2024 12:30

Pierwszy dzień wiosny to również czas luźnego podejścia do szkoły. Zapomnij jednak o nudnych wagarach, bo w tym roku siedmiu popularnych raperów spotka się na jednej scenie, aby dokonać symbolicznego powitania wiosny. Załatwiaj już usprawiedliwienie z nieobecności na lekcjach i szykuj się na RAP Wagary.

Kraków w pierwszym dniu wiosny zatrzęsie się od potężnych basów i energetycznego flow, gdy do Tauron Areny zawita rapowy skład gwiazd! 21 marca 2024 r. to data, którą warto zaznaczyć w kalendarzu, ponieważ siedmiu popularnych raperów spotka się na jednej scenie, aby dokonać symbolicznego powitania wiosny. RAP Wagary zapowiadają się jako jedno z najważniejszych hip-hopowych wydarzeń tego roku.

RAP Wagary. Wielkie hip-hopowe powitanie wiosny

Organizatorem RAP Wagarów jest agencja MOmusic. Jej założyciel Marcin Owczarek podkreśla, że to wyjątkowe wydarzenie w historii polskiego hip-hopu.

Od dłuższego czasu docierały do mnie sygnały, że w środowisku hip-hopowym istnieje silna potrzeba uruchomienia dużej imprezy odbywającej się na początku wiosny

- mówi Owczarek.

"Bardzo się cieszę, że udało się pozyskać na nią tak silny skład artystów. Siedmiu wyjątkowych, charyzmatycznych wykonawców zaprezentuje w Tauron Arena Kraków różnorodne odcienie polskiego Hip-hopu, a fani gatunku będą mogli przywitać tę wiosnę z fantastyczną energią, mocnym beatem i bezkompromisowymi tekstami. Wierzę, że ta impreza na stałe wejdzie do pejzażu wydarzeń muzycznych w Polsce" - dodaje.

Siedmiu raperów przywita wiosnę na jednej scenie

Na scenie Tauron Arena Kraków pojawią się muzycy, którzy od lat kształtują polski rap. Wśród nich znajdują się takie gwiazdy jak Żabson, Szpaku, Malik Montana, Wac Toja, Smolasty, Otsochodzi i Young Multi. Każdy z artystów ma na swoim koncie liczne sukcesy, a ich utwory biją rekordy popularności na platformach streamingowych i serwisach wideo.

Bilety na RAP Wagary można już powijać za pośrednictwem Going oraz EMPiK.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
lil ben,zgłoś
ile kosztują bilety?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się