Mata

Mata w "MC" śpiewa o zestawie Maty w Maku i krowach: "ty wylewasz matcha latte, głupia pi*do"

Źródło zdjęć: © Instagram.com, McDonald, Mata
Anna RusakAnna Rusak,29.11.2021 11:50

Mata w "MC" odnosi się do swojej "udanej" współpracy z McDonald's. Dostaje się przy okazji biednym krowom i fanom.

Co prawda teraz wszyscy już żyją Drwalem z Maka, ale jeszcze niedawno w McDonald's zamawialiśmy tylko zestaw Maty. A jeśli go nie zamawialiśmy, to robiliśmy jego wege wersję w domu - w każdym razie hajp się zgadzał.

Zestawu już co prawda nie kupicie, bo akcja się skończyła, ale możecie teraz poznać zdanie Maty i dowiedzieć się, co raper myśli o swojej współpracy z Makiem. Odniósł się do niej w swoim najnowszym kawałku "MC".


"Wstałem jak co dzień rano, no i kurwa znów to samo/ Pół Polski chce mnie pobić, pół Polski bije brawo"

- Mata

"MC" zaczynamy oczywiście odniesieniem do hejtu, który spadł na Matę w związku ze współpracą z McDonald's. No i chyba raper trochę nie do końca ma rację, bo jak informują "Wirtualne Media" z badań przeprowadzonych przez firmę Brand24, wynika, że to jednak te negatywne komentarze przeważały.

Mata - MC


"Aż 42,1 proc. siły buzzu wygenerowały treści negatywne, a zwłaszcza negatywne opinie o zestawie. Treści pozytywne stanowiły jedynie 16,6 proc. siły buzzu. Konsekwencją takiej struktury sentymentu jest to, że buzz uzyskał negatywną wartość aż 4,5 miliona złotych".

- Wirtualne Media

No może mniej było głosów hejtujących samą współpracę rapera. Większość osób była po prostu niezadowolona ze składników Zestawu Maty, szczególnie z… Matchy Latte: "Zdaniem Jarosława Roszkowskiego motorem napędowym złych opinii o Zestawie Maty była jedna z jego składowych - Vanilla Matcha Latte".

I tak, Mata też odnosi się do tej kwestii, przy okazji zahaczając trochę o kulturę pracy i podejścia do niej ojca Matczaka:


"Czasem 16 godzin dziennie siedzę w studiu, no a czasem na kanapie/ Ale wstaję po południu i nie tyram na etacie, dlatego szanuję pracę, ty wylewasz matcha latte, głupia pizdo"

- Mata
trwa ładowanie posta...

Nie ja? To Sobel

Poza tym Mata śpiewa, że ludzie widzą w nim Eminema i chcą żeby był Magikiem, zaznaczając że gdyby nie z nim, to McDonald's zrobiliby taki deal z Soblem, więc nie wie, o co wszystkim chodzi. Przy okazji też bardzo czule odnosi się do fanów-hejterów: "Jеsteście tylko paliwem w moim pеrpetuum debile". Nie oszczędza też krów:

"Jakbym tego nie wziął, to i tak by to wziął Sobel/ A zabito tyle krów, ile w Chinach ginie w dobę, i tak w chuj/Ale mogę chociaż napisać na grobie/Zrobiłem coś jako pierwszy biały człowiek"

- Mata

Gratulujemy tego podejścia. Pewnie, skoro w Chinach umiera tyle krów, to co nam szkodzi zabić kolejne, nie? Biedne, żyjące w skandalicznych warunkach zwierzęta wytrzymają. Klimat też jakoś poradzi sobie z tą emisją CO2, prawda?

Świetne osiągniecie - myślę, że zabicie tych wszystkich krów i współpraca z McDonald's to porównywalny wyczyn do pierwszego lotu w kosmos. No ale cóż, teraz tylko czekać, aż Mata zrealizuje główne przesłanie singla i "podbije świat".

trwa ładowanie posta...

Źródła: Wirtualne Media

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 1