popkultura
Aresztowania w związku z zabójstwem Tupaca. Przełom po 27 latach
Kim jest Godface Killa, Bartek Wylężek, były CHŁOPAK NATSU?

Kim jest Godface Killa, Bartek Wylężek, były CHŁOPAK NATSU?

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,16.02.2022 12:50

Godface Killa wydał we wtorek piosenkę "CHŁOPAK NATSU". Kim jest tajemniczy były Natalii? I dlaczego NADAL ma powiązania z Natsu i Team X?

Team X2 się skończył, obecnie trwa nabór do Team X3. Sprawia z Leskiem przycichła, a sam zainteresowany pojawi się za niedługo na kanale Sylwestra Wardęgi w Psiakowozie. Ale brakuje ostatnio jakiś porządnych zadym z Team X, nie jakiś wrzeszczących fanów z Team X Camp. Więc oto… Godface Killa i piosenka o Natsu:

"CHŁOPAK NATSU"

Piosenka stała się hitem w jeden dzień. W tym momencie jest numerem 5 w karcie na czasie YouTube. Osobiście uważam, iż jest to najlepszy bangier od kogokolwiek związanego z Team X czy Ekipą, może poza Patrycją Mołczanow. Godface Killa, czy też Bartek, wydał genialną, świetną i znakomitą piosenkę, która może być kolejnym krokiem w jego karierze.

Ale że… nie kojarzycie go? A powinniście. Może nie od Natsu, ale np. z początków jego kariery i singla Polaka:

ADRIAN POLAK - GOLD DIGGER feat. Lil Primy

To był taki przedsmak.

Kim jest Godface Killa?

Godface Killa "CHŁOPAK NATSU"
Godface Killa "CHŁOPAK NATSU" (YouTube)

Bartek Wylężek, były Natsu, współudziałowiec firmy Natsu World oraz ktoś z potencjałem na sukces. Kiedyś członek grupy Killas, gdzie krył się pod pseudonimem Lil Primy. I pod tym nickiem nagrał piosenkę z Natsu w 2019 roku. Potem po prostu PRIMY lub KILLA. Na Instagramie istniał pod nickiem "primyog". Wszystkie jego fotki na profilach z Natsu zostały usunięte, lecz w necie nic nie ginie. Na IG jest profil poświęcony ich zdjęciom (trochę creepy):

trwa ładowanie posta...

I było o nim dość cicho od tego momentu. Aż po ogłoszeniu Natsu World, gdy pogrzebałem trochę. Jego imię i nazwisko widniało w udziałowcach z bazy KRS. I nadal widnieje, Bartek ma 20% w Natsu World, 30% należy tam do Natsu, a pozostałe 50% do agencji Spotlight.

Godface Killa "CHŁOPAK NATSU"
Godface Killa "CHŁOPAK NATSU" (YouTube)

Tu wróćmy do klipu. Godface Killa występuje tam na tle m.in. willi Team X. Czy miałby tam dostęp bez znajomości? No tak średnio. Ale większe powiązanie wychwycił profil POLAND NEWS z Twittera. Po publikacji, osoby związane z Team X zaczęły promować singla. Godface Killa obserwuje dwie osoby na Instagramie: ogcompany.co oraz Stuarta Burtona, współwłaściciela agencji Spotlight, która stoi za… Natsu i Team X.

Godface Killa "CHŁOPAK NATSU"
Godface Killa "CHŁOPAK NATSU" (YouTube)

Za teledyskiem stoją osoby odpowiedzialne za inne piosenki Team X. Reżyserka i wiele innych to Piotr "ROS1" Rosłaniec, który w listopadzie 2021 r. działał przy klipie Natsu "DUCHY" i wielu innych z Team X. Powiem wam więcej: operatorem obrazu przy piosence Bartka był Kamil Zdzierak, który… zajmował się zdjęciami przy "SZPILKACH" Natsu i Nitro, piosenki wydanej dzień przez "CHŁOPAKIEM NATSU".

Tu jest tyle podobieństw, że można dojrzeć ogromną korelację. Wiadomo, nie ma żadnych pewników, ale wszystko tutaj przemawia za wspólnymi relacjami. Jak nie z Natsu, to z agencją Spotlight.

22 lutego ma wyjść "coś jeszcze"

Godface Killa "CHŁOPAK NATSU"
Godface Killa "CHŁOPAK NATSU" (YouTube)

Data 22.02.2022 r. i godz. 22:22 pojawiła się pod koniec klipu Godface Killi. Czy to oznacza więcej kawałów? Start projektu? A może więcej informacji o nim? Kto wie. Zdecydowanie warto czekać.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 121
  • emoji ogień - liczba głosów: 50
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 18
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 16
  • emoji kupka - liczba głosów: 21
Komentarze (0)
arrow
50 tys. dol. uleczy złamane serce? Fan Drake'a miał okazję się przekonać