Lexy Chaplin zawiesza aktywność w social mediach

Lexy Chaplin zawiesza aktywność w social mediach. "Coś mi nie wyszło"

Źródło zdjęć: © Instagram @lexychaplin / Instagram @lexychaplin
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.03.2021 16:55

12 marca Lexy Chaplin, była członkini Teamu X, opublikowała Instastories, w którym poinformowała fanów, że robi przerwę od internetu. Wcześniej komunikat o podobnie brzmiącej treści pojawił się na Instagramie Marcina Dubiela. Sprawdźcie szczegóły!

Lexy Chaplin nagrała kilka klipów na Instastories, za pośrednictwem których poinformowała swoich obserwatorów, że robi przerwę od mediów społecznościowych na czas nieokreślony. Na materiale wideo widzimy, jak Lexy leży na kanapie, przytula swojego kota i wyraźnie przygnębiona komunikuje, że potrzebuje czasu na ułożenie własnych spraw.

– Będziemy musieli się pożegnać na chwilę, bo ja potrzebuję przerwy od social media – mówi Lexy Chaplin na Istastories z 12 marca. Influencerka tłumaczy, że: – Coś mi nie wyszło i jest mi trudno, jest mi bardzo trudno teraz i nie wiem w ogóle, co ja mam zrobić. Anyway, jakbym mogła od was prosić o trochę modlitwy that would be great. I love you guys. Bye.

Lexy Chaplin robi przerwę od internetu
Lexy Chaplin robi przerwę od internetu (Instagram @lexychaplin , Instagram @lexychaplin)
Lexy Chaplin robi przerwę od internetu
Lexy Chaplin robi przerwę od internetu (Instagram @lexychaplin , Instagram @lexychaplin)
Lexy Chaplin robi przerwę od internetu
Lexy Chaplin robi przerwę od internetu (Instagram @lexychaplin , Instagram @lexychaplin)

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel robią przerwę od internetu

Lexy Chaplin oświadczyła, że zawiesza aktywność w mediach społecznościowych niemal równocześnie, gdy podobnie brzmiącą decyzję zakomunikował Marcin Dubiel. 11 marca youtuber powiedział na swoim Instastories, że sporo rzeczy w jego życiu się skomplikowało i jedyne, co mu pozostało, "to już tylko śmiać się z tego". Więcej na temat decyzji Marcina Dubiela możecie przeczytać w artykule.

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel wrócili z podróży do Kenii

Marcin i Lexy w połowie lutego wylecieli razem do Kenii (towarzyszyli im Michał Kalcowski i Paulinye). Będąc w Afryce, influencerzy nagłośnili akcję fundacji "Boże Atelier". Głównym celem przedsięwzięcia jest budowa szkoły dla plemienia Samburu, natomiast reszta zebranych funduszy zostanie przeznaczona na pomoc dla ośrodka dla niepełnosprawnych.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 7
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 8