Malik Montana porównuje się do Słowackiego i Mickiewicza

Malik Montana nowym wieszczem narodowym. Raper lepszy od Mickiewicza?

Źródło zdjęć: © vibez.pl / Facebook
Maja Kozłowska,
21.05.2023 16:00

Malik Montana wiele razy udowadniał, że ma ego top. Artysta odkleił się po raz kolejny, porównując się z Mickiewiczem i Słowackim.

Malik Montana niedawno wydał album "Adwokat Diabła", ale nie przeszkadza mu to robić dziwne ruchy rzekomo promujące jego nadchodzące wydawnictwo - mixtape "Public Enemy". Trzeba mu to oddać - raper doskonale wie, jak robić dymy.

Było już chodzenie po ladzie w McDonald's, co szybko podchwyciła "armia Malika", szczucie swoimi fanami chłopaka, który napluł na niego na koncercie (czego też nie pochwalamy) i nagranie tyrady o okazywaniu mu należnego szacunku.

Jak już mówiłam, ego top. O szacunku mówi ktoś, kto jawnie znieważa kobiety, a do influencerów i youtuberów nagłaśniających jego szkodliwe zachowanie mówi: "będę was lamusów wyjaśniać w realnym świecie".

Malik Montana - odklejki ciąg dalszy

W międzyczasie Malik zdążył też zostać ogłoszony i odwołany z dwóch wydarzeń. Jako pierwsze (samodzielnie) zreflektowały się Juwenalia Poznańskie i usunęły rapera z line-upu imprezy. Montana miał też wystąpić na Dniach Lubina, ale po nagłośnieniu sprawy przez Maję Staśko, organizatorzy zdecydowali się podziękować artyście za występ.

Od najnowszych rewelacji o Maliku minął już prawie tydzień. Raper postanowił więc nieco poddymić wśród swoich obserwujących. Stwierdził, że album "Adwokat Diabła" jest lepszy niż "Pan Tadeusz".

Malik Montana porównuje się do polskich wieszczów narodowych
Malik Montana porównuje się do polskich wieszczów narodowych (Twitter - HIB HOB XD)

Na brak poczucia własnej wartości Malik Montana z pewnością narzekać nie może.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1