TikTok caffinatedkitti

Ma sposób na obrzydliwe zaczepki mężczyzn. Odstrasza ich… handlarzami ludzkich organów

Źródło zdjęć: © TikTok, caffinatedkitti
Anna RusakAnna Rusak,18.04.2022 10:00

Kitty prowadzi bardzo potrzebne wszystkim osobom identyfikującym się jako kobiety konto na TikToku. Radzi i pokazuje, jak pozbyć się natrętnych facetów, którzy nie szanują naszych granic. Jej metoda jest jednak odrobinę drastyczna.

Mogę się założyć, że jeśli identyfikujecie się jako kobiety, nie raz usłyszałyście jakiś "miły", zaczepny tekst od faceta. Mam tu na myśli i obleśnie gwizdanie, i teksty komentujące nasz wygląd.

Jak sobie radzicie w takich sytuacjach? Osobiście najczęściej po prostu odchodzę i mam ochotę zniknąć, udając, że do niczego takiego nie doszło. Jeśli zachowujecie się podobnie, to musicie poznać Kitty i jej TikToka.

trwa ładowanie posta...

Chcesz mój numer? To pożegnaj się ze swoimi organami

Kitty na swoim TikToku walczy właśnie z takimi naruszającymi nasze granice zachowaniami mężczyzn. W swoich filmikach dokumentuje różne sytuacje, które ją spotykają. Na jednym z najpopularniejszych nagrań słychać, jak odmawia jednemu mężczyźnie podania swojego numeru telefonu i robi to w dość niecodzienny sposób.


Nie chcę podawać ci mojego numeru, bo z każdym, kto trafia do mojego telefonu, kontaktują się osoby handlujące organami ludzkimi. Kto? To ludzie, którzy zabierają twoje narządy i je sprzedają.

trwa ładowanie posta...

Jak radzić sobie z okropnymi zaczepkami mężczyzn?

Kitty nie spuszcza głowy, nie ucieka, ale też nie reaguje agresją. Po prostu trolluje mężczyzn, dezorientując ich i wywołując w nich niepokój. Twierdzi, że jeśli uda nam się przerazić takiego mężczyznę, to ten zostawi nas w spokoju.


Aby udowodnić, że takie sytuacje zdarzają mi się dosłownie każdego dnia, wkładam jeszcze więcej wysiłku w rejestrowanie moich działań. Pokazuję, że jeśli się ich przerazi, to zostawiają cię w spokoju.

Na pytanie, czy ma chłopaka, Kitty potrafi odpowiedzieć nieznanemu mężczyźnie: "Nie, już nie żyje". Czasem odstrasza ich, mówiąc, że: "Lubi wykopywać martwe rzeczy i je rozcinać". Jak widzicie, jest bardzo pomysłowa w swoich wywołujących niepokój odpowiedziach.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Kitty ma nadzieję, że jej sposoby pomagają innym, a do przypominają, że naprawdę nie musimy znosić niechcianych zaczepek i wchodzić w niekomfortowe interakcje. Mamy więc nadzieję, że jej działanie doda wam odwagi i zachęcamy do zapoznania się z całym jej TikTokiem w ramach inspiracji.

Oczywiście w idealnym świecie nie musiałybyśmy stosować takich drastycznych metod, ale niestety niektórzy wciąż nie rozumieją, co w takich zaczepkach jest niewłaściwego. Przypominam, że to wciąż część kultury gwałtu, która nigdy nie była i nigdy nie będzie okej.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Misiek,zgłoś
Ciekawy ma pomysł , oby to nadal skutkowało
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się