lifestyle
Nowe burgery w McDonald’s. Powrotu tych ulubieńców się nie spodziewacie
Mama i tiktokerka z największymi BRWIAMI w Wielkiej Brytanii pod atakiem trolli

Trolle atakują tiktokerkę z największymi BRWIAMI w UK. Chcą odebrać jej opiekę nad dzieckiem

Źródło zdjęć: © TikTok
Oliwier NytkoOliwier Nytko,06.03.2022 10:00

Kobieta z "największymi brwiami w Wielkiej Brytanii" mówi o tym, jak trolle internetowe zaczęły napuszczać na nią opiekę społeczną - przez jej brwi.

Oderwijmy się na chwilę od tematów, które nas otaczają - i skupmy się na czymś ciekawym, interesującym, czy po prostu sprawiającym, że będziemy mieć na twarzy "wtf". Bo oto mama z Wielkiej Brytanii z "największymi brwiami w kraju".

Największe… brwi w Wielkiej Brytanii?

Sammie-Jo Hailford ma ogromne brwi, które maluje sobie od prawie roku. Mówi, że ma największe brwi w Wielkiej Brytanii - co trudno podważyć. W wywiadzie z DailyStarem Hailford powiedziała, że jest trollowana w sieci - i wyśmiewana na ulicy.

trwa ładowanie posta...

Wspomniała także, że ludzie oceniają jej zdolności macierzyńskie i chcą dzwonić po opiekę społeczną. Wiecie, bo nie byli pewni, czy taka osoba jest w stanie zadbać o dziecko:

Ludzie mówili, że nie powinnam być mamą i że zamierzają zadzwonić do opieki społecznej z powodu moich brwi. W Internecie to się robi naprawdę niebezpieczne. Mogą zadzwonić do opieki społecznej, bo nie mam nic do ukrycia. Moje brwi nie decydują o tym, czy jestem dobrą matką, czy nie.

trwa ładowanie posta...

Sammie-Jo twierdzi, że to przez obecnie panujące kanony piękna. Chce pójść pod prąd i pokazać, że można być pięknym_ą, przecząc normom:

Mam wrażenie, że ludzie są poddawani społecznym uwarunkowaniom, by być pięknymi tylko wtedy, gdy wpisują się w te standardy, a ja się z tym nie zgadzam i nie lubię tego. Lubię po prostu coś wyrazić, a brwi mi to umożliwiają. Na początku były normalnej wielkości, a z czasem się rozrosły, a ja po prostu lubię wyglądać inaczej.

Sammie-Jo jest hitem na TikToku

Jak sama twierdzi w wywiadzie z DailyStarem, została przekonana przez swoich przyjaciół do dołączenia na TikToka. W około cztery tygodnie zebrała ona tam ponad 100 tys. obserwujących oraz 1,1 miliona polubień.

trwa ładowanie posta...

Pomimo hejtu, negatywnych komentarzy i trolli Sammie-Jo nadal zamierza tworzyć na platformie. Chce pomagać innym, aby walczyli z narzuconymi normami i byli osobami, którymi chcą być.

Wcześniej nie miałam zbyt dobrego życia i doznałam wielu traum i przemocy ze strony ludzi. Myślę, że w ciągu ostatnich trzech lat odnalazłam siebie i przeszłam terapię, dzięki której zrozumiałam, że jestem wartościowa bez względu na to, jak wyglądam i co postanowiłam robić.

Na podstawie: DailyStar

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Komentarze (0)
arrow
Transpłciowe kobiety wykluczone. Światowa Lekkoatletyka jest transfobiczna?