lifestyle
McDonald’s eliminuje słomki. Testuje nakrywki z dziubkiem
Kobieta z dwiema waginami

Ma dwie waginy i dwie macice. Na TikToku opowiada, jak jej się z nimi żyje: "Mam dwa okresy"

Źródło zdjęć: © Theladyleanne, TikTok
Anna RusakAnna Rusak,14.05.2022 10:00

Jak to jest mieć dwa okresy, nosić dwa tampony i liczyć się z tym, że w ciążę można zajść w tym samym czasie z dwoma różnymi mężczyznami? Na te pytania odpowiada w swoim TikToku kobieta z podwójną macicą.

Muszę szczerze przyznać, że gdy opisywaliśmy historię mężczyzny z penisem przyszytym do ramienia, nie sądziłam, że w sieci jeszcze cokolwiek mnie zaskoczy. Medycyna i TikTok postanowiły jednak po raz kolejny wprowadzić mnie w zdumnienie.

Lanne jest mieszkanką Stanów Zjednoczonych i na swoim TikToku dzieli się różnymi informacjami dotyczącymi jej schorzenia. Kobieta urodziła się z dwiema waginami.

Jak można mieć dwie macice?

Zanim przejdziemy do historii Leanne, dobrze by było wyjaśnić sobie, jak to jest w ogóle możliwe. Nie, kobieta nie przeszła żadnej operacji plastycznej. Leanne po prostu urodziła się z dwiema macicami.

Podwójna macica to stan, w którym kobiety rodzą się z dwiema macicami, dwiema oddzielnymi szyjkami macicy, a niekiedy też dwiema pochwami. To naprawdę rzadkie schorzenie, które dotyka niewiele kobiet, ale niestety wiąże się z wieloma nieprzyjemnościami.

trwa ładowanie posta...

Jak żyje się z dwiema waginami?

Życie z dwiema macicami nie jest najprzyjemniejsze, bo oznacza, że Leanne musi wszystko przeżywać podwójnie. Tak, oznacza to, że kobieta ma dwa okresy. Jak sama mówi, na szczęście pojawiają się zazwyczaj w tym samym czasie.


Muszę przechodzić przez dwa okresy, to jest do bani. Zwykle przychodzą w tym samym czasie, ale zdarza się, że tego nie robią. Używam też dwóch tamponów, bo tak jak mówiłam, cokolwiek musi robić jedna kobieta, ja robię to dwa razy.

- Leanne

Jeśli chodzi o ciążę, to w przypadku posiadania dwóch wagin, jest ona możliwa, ale wiąże się z licznymi trudnościami i ryzykiem. Tak, technicznie rzecz biorąc kobieta mogłaby zajść w ciąże z dwoma różnymi mężczyznami, ale musiałaby to zrobić mniej więcej w tym samym czasie i Leanne jasno zaznacza, że nie planuje tego robić. W każdym razie, gdyby jednak zaszła w tę ciążę, to musiałaby liczyć się z cesarskim cięciem.

trwa ładowanie posta...

Leanne opowiada o życiu z dwoma waginami

W swoich filmikach Leanne obrazuje też, jak mniej więcej wyglądają dwie waginy, więc jeśli jesteście ciekawi, to zapraszam do zapoznania się z jej TikTokiem. Trzeba też przyznać, że to dzielenie się tak intymnymi kwestiami, jest bardzo odważne ze strony kobiety.

W końcu o kobiecej cielesności, okresie, narządach płciowych wciąż nie mówi się za wiele. Dobrze więc, że tiktokerka w tak otwarty sposób potrafi nam przybliżyć nawet tak najbardziej fascynujące i niezwykłe aspekty kobiecej anatomii.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 12
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Komentarze (0)
arrow
Znamy datę rozprawy Maty. Tego dnia wyda kawałek pt. "HAHAHA"?