lifestyle
Influencerzy reklamują alkohol. Zajmie się nimi prokuratura?
Lody Louda od Boxdela. Mają być jak Häagen-Dazs w cenie <70 zł/litr

Lody Louda od Boxdela. Mają być jak Häagen-Dazs w cenie <70 zł/litr?! "W ch*j mi smakują te lody"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,21.06.2022 10:30

Boxdel zapowiedział swoje lody! Lody Louda to jego nowy pomysł na wypuszczenie kolejnego produktu do sklepów. Włodarz Fame MMA zapowiedział produkt - i to zaczyna wyglądać świetnie.

bGxPGVnn

Świat produktów reklamowanych przez influencerów stale się rozszerza. Kiedyś mieliśmy Ekipę, która przetarła obecny szlak. Przez takowy wdarli się na nasze półki Team X, Kizo, Sanah i inni. Teraz Michał "Boxdel" Baron zdecydował się na kolejną petardę:

Lody Louda, czyli lody Boxdela!

Oczywiście tutaj można byłoby wspomnieć słowa Najmana o "Bąblu", ale darujmy sobie te idiotyczne słowa. Boxdel zdecydował się na zapowiedzenie swojego produktu na Aferkach, programie live.

Kompletnie bez wcześniejszej zapowiedzi, ogłosił nazwę oraz podstawowe informacje, które roztaczają przed nami obraz niesamowicie ciekawego produktu. Nie znamy jeszcze wyglądu opakowania, ale nazwa odnosi się odrobinę do Masnego Bena.

Lody Boxdela będą się zwać "Lody Louda" i są tworzone wraz z osobą odpowiedzialną za kawy GBS.

bGxPGVnp

Boxdel i Ulfik mieli już przetestować Lody Louda. Według nich są świetne:

Kur*a testowaliśmy smaki - i nigdy nie jadłem lepszego loda. Jeśli chodzi o smak tych lodów, on jest wyjątkowy, jest w ch*j dobry [...] W ch*j mi smakują te lody i nie jadłem w kur*ę czasu lepszych lodów - opowiedział Ulfik.

Boxdel zapowiedział Lody Louda na Aferkach
Boxdel zapowiedział Lody Louda na Aferkach (YouTube)

To są lody jak Häagen-Dazs i jak Ben & Jerry's - dopowiedział Boxdel.

Boxdel także zdradził, że będą to lody w kubku. A ponadto po otwarciu, będzie trzeba się "wbić", aby rozlała się polewa karmelowa. Na razie będzie to jedyny smak.

bGxPGVnr

Lody Louda, cena? Boxdel chce osiągnąć "akceptowalną cenę"

Co do ceny. Nie została ona jeszcze ustalona - i wszystko może się zmienić. Jednakże Boxdel ogłosił, że chce utrzymać cenę produktu poniżej 10, może nawet 9 złotych. Wszystko jednakowoż zostanie zawczasu ustalone z widzami, którzy będą mogli wyrazić swoje zdanie o cenie.

Ja bym celował w cenę dwóch gałek lodów, tylko że to są dobre lody. [...] Chce, żeby to wyglądało MEGA dobrze i chcę, żeby to każdemu smakowało przede wszystkim. Ale to nie będzie, kosztować więcej niż 10 zł, a nawet więcej niż 9 zł.

Mówimy tutaj o, powiedzmy, 8 złotych za 125 ml lodów. Czy jest to dużo? Häagen-Dazs w promocji życzy sobie około 21 złotych za 460 ml. Czyli, w teorii, Lody Louda mogą być sporo droższe od popularnych Häagenów.

bGxPGVnx

Będzie można zamówić lody przez internet. Twórcy pochwalili się, że ogarnęli wysyłkę z suchym lodem. Dzięki temu Lody Louda przyjdą do waszego domu nienaruszone.

Czyli… zapowiada się ciekawy produkt premium. Wszystko będzie zależało od ceny - bo wydaje się, że sam produkt jest ogarnięty idealnie.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Dziennikarz Trójki nagrywa rady na TikToku. "Hapay KUTTIEGO!"