popkultura
"Cold Boy Winter Mixtape". Co wiadomo o nowej płycie Maty?
Boxdel o walce Sariusa i Don Kasjo. Miał być pojedynek, a wyszło... nic. Co dalej?

Boxdel o walce Sariusa i Don Kasjo. Miał być pojedynek, a wyszło... nic. Co dalej?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,16.05.2022 15:30

Potężny włodarz Fame MMA zdradził trochę informacji zza kulis federacji. Co z szumnie zapowiadaną walką Sariusa? Coś ma być - ale nie wiadomo do końca, bo jego przeciwnik miał po kryjomu "zbudować własną federację".

We wrześniu Mariusz Golling, znany szerzej fanom muzyki jako Sarius, został ogłoszony jako nowy fighter federacji Fame MMA. Miał zadebiutować na 13. gali, a jego przeciwnikiem miał być Don Kasjo.

Do walki nie doszło, ponieważ Kasjo zdezerterował z Fame - i stał się włodarzem nowej patofederacji, Prime MMA. Od tego czasu nie mieliśmy żadnych informacji o kolejnym występie Sariusa. Co dalej?

Sarius na Fame MMA? Nie wiadomo

Na Aferkach, Boxdel wypowiedział się na temat walki Sariusa. Co z nią? Oficjalnie mamy dowiedzieć się więcej od federacji. Kiedy? Michał tego nie zdradził.

Jeżeli chodzi o Sariusa, to również taki oficjalny statement zostanie wydany przez federację na pewno odnośnie tej osoby, bo Sarius miał walczyć z Kasjuszem. No i po prostu w momencie, gdy Rafał przybił już deala i zbili pionę, no to później wyszła taka sytuacja, jaka wyszła, że Kasjo poszedł i zbudował sobie swoją federację.

Po prostu Sarius został bez przeciwnika - skwitował Boxdel.

Prowadzący przypomnieli, że muzyk trenował chwilę boks:

Miał doświadczenie w boksie, trenował boks i to byłaby fajna walka, a tym bardziej że Sarius nie pałał chęcią i sympatią do Kasjusza, więc to byłaby też zadyma. A jak chcecie, to możecie się zapytać Filipka, bo Filipek dużo czasu z Sariusem spędził i powiedział, że no ‘zaje*iście, że walczy u was Sarius, bo wy jeszcze tego nie wiecie - ale Sarius to jest zadymiarz’. Tak więc Sariusa chciałbym widzieć w szeregach Fame.

Z tego, co powiedział włodarz później, wynika, że poszukiwania mogą nadal trwać: Musimy mu kogoś znaleźć i zająć się po prostu Sariusem.

BOXDEL O SARIUSIE W FAME MMA

Muzyk (i właściciel labela Antihype) w poście z jesieni ub.r. wypowiedział się o swojej przeszłości:

Przez większość moich małolackich czasów towarzyszył mi sport - najpierw boiskowa koszykówka, później boks, który zacząłem trenować od 15. roku życia amatorsko. Otarłem się o mistrzostwa Polski, a później moja droga potoczyła się w kierunku przeciwnym do zdrowej aktywności czy ciężkiej pracy jaką są sporty walki.

trwa ładowanie posta...

Boxdel zdradził, że Don Kasjo chciał ponoć wrócić do Fame

W niedzielę Boxdel zatweetował, że Don Kasjo miał go poprosić o powrót do Fame: Dostałem wiadomość od Dona Kasjo, że chciałby wrócić do FAME, ale odmówiłem.

trwa ładowanie posta...

Sam zainteresowany zdementował informacje i dodał, że z Boxdelem "jest coraz gorzej": Oj tam poszła odklejka gruba 😏 ktoś z bliskich może niech mu pomoże, bo z grubasem jest coraz gorzej po tych substancjach, niech przestanie to badziewie brać 😏🤷‍♀️

trwa ładowanie posta...

Po tweetach Michał odniósł się jeszcze raz do sytuacji - tym razem na Aferkach:

Na obecny moment jedyne co chcę powiedzieć, to to, że nie widzi mi się za bardzo współpraca z Kasjuszem - przynajmniej na razie. To wszystko zależy też od chłopaków federacji - powiedział Boxdel.

Źródło: Aferki, Twitter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Drama między Kostką a Jordanem z TVGry. Padły ostre słowa