popkultura
Netflix nakręcił "Stranger Things 4" w miejscu kaźni Żydów i Polaków. "Oburzające"
Lizzo

Lizzo w legginsach z odkrytą pupą wzbudza kontrowersje. Fatfobia czy przesada?

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Lizzo
Anna RusakAnna Rusak,17.04.2022 14:00

Lizzo zaprezentowała się ostatnio w dość odważnym stroju. Na pokład samolotu postanowiła wejść w legginsach z wycięciem na tyłku. Fani są podzieleni i porównują sytuację Lizzo do tego, co na pokładzie innego samolotu spotkało pewną modelkę.

bFPdbqur

Lizzo kocha siebie, swoje ciało i otwarcie mówi o tym, że "uwielbia być gruba". Nie przejmuje się żadnymi negatywnymi komentarzami i zakłada na siebie, co tylko chce. Ostatnio jednak jej strój wywołał dość spore kontrowersje.

Lizzo postanowiła przelecieć się samolotem w dość odważnych legginsach. Jej spodnie miały dość oryginalne wycięcie na pośladkach.

bFPdbqut

Lizzo i jej odkrywające tyłek leginsy

Czarne legginsy, które ma na sobie Lizzo, pochodzą z jej własnej kolekcji. Artystka jakiś czas temu ruszyła z marką bielizny modelującej "Yitty", która ma zmienić nasz sposób myślenia o tej części garderoby i pasować na osoby w absolutnie każdym rozmiarze.

To jest list miłosny do moich wielkich grrrls i list powitalny dla wszystkich ciał. To nie jest zaproszenie do tego, byście zmieniali to, kim jesteście… to okazja do bycia tym, kim jesteś na swoich warunkach.

Lizzo kontra modelka, która nie została wpuszczona na pokład

Fani są jednak odrobinę podzieleni w swoich opiniach na temat nowego stroju Lizzo. Część z nich porównuje jej sytuację do tego, co spotkało byłą miss Universe, Olivię Culp. Modelka niedawno tak jak Lizzo chciała przelecieć się samolotem.

bFPdbquv

Wejście na pokład zostało jej jednak utrudnione - jej strój został uznany za nieprzyzwoity. Culpo miała wtedy na sobie krótki top i spodenki rowerowe, a i tak, musiała założyć bluzę swojego chłopaka, by wejść do samolotu. Lizzo nie miała takich problemów, mimo że, trzeba to przyznać, jej strój odsłaniał trochę więcej.

Część fanów Lizzo stanęła w jej obronie. Osobom krytykującym zarzucali, że ich komentarze są fatfobiczne i zaznaczali, że artystka w przeciwieństwie do modelki leciała prywatnym odrzutowcem, więc mogła na siebie założyć, co tylko chciała.

Trzeba przyznać, że mają trochę racji, ale jednocześnie warto zaznaczyć, że strój Lizzo jest naprawdę dość… oryginalny. Świetnie, że artystka sama czuje się dobrze w swoim ciele, ale czy taki strój nie jest jednak trochę zbyt przesadną ekspresją tej miłości?

Lizzo - About Damn Time [Official Video]

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Tttttt,zgłoś
Sorry ale juz uwierze, ze tak bardzo uwielbia byc gruba. A ta bielizna... zalosny sposob zwrocenia na siebie uwagi.
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Beata,zgłoś
🤣🤣🤣🤣 żenada
Odpowiedz
3
like
2
dislike
Komentarze (2)
arrow
Elmo zaszczepił się przeciw COVID-19. "Dla bezpieczeństwa rodziny i przyjaciół"