Lizzo

Lizzo w legginsach z odkrytą pupą wzbudza kontrowersje. Fatfobia czy przesada?

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Lizzo
Anna RusakAnna Rusak,17.04.2022 16:00

Lizzo zaprezentowała się ostatnio w dość odważnym stroju. Na pokład samolotu postanowiła wejść w legginsach z wycięciem na tyłku. Fani są podzieleni i porównują sytuację Lizzo do tego, co na pokładzie innego samolotu spotkało pewną modelkę.

Lizzo kocha siebie, swoje ciało i otwarcie mówi o tym, że "uwielbia być gruba". Nie przejmuje się żadnymi negatywnymi komentarzami i zakłada na siebie, co tylko chce. Ostatnio jednak jej strój wywołał dość spore kontrowersje.

Lizzo postanowiła przelecieć się samolotem w dość odważnych legginsach. Jej spodnie miały dość oryginalne wycięcie na pośladkach.

Lizzo i jej odkrywające tyłek leginsy

Czarne legginsy, które ma na sobie Lizzo, pochodzą z jej własnej kolekcji. Artystka jakiś czas temu ruszyła z marką bielizny modelującej "Yitty", która ma zmienić nasz sposób myślenia o tej części garderoby i pasować na osoby w absolutnie każdym rozmiarze.

To jest list miłosny do moich wielkich grrrls i list powitalny dla wszystkich ciał. To nie jest zaproszenie do tego, byście zmieniali to, kim jesteście… to okazja do bycia tym, kim jesteś na swoich warunkach.

trwa ładowanie posta...

Lizzo kontra modelka, która nie została wpuszczona na pokład

Fani są jednak odrobinę podzieleni w swoich opiniach na temat nowego stroju Lizzo. Część z nich porównuje jej sytuację do tego, co spotkało byłą miss Universe, Olivię Culp. Modelka niedawno tak jak Lizzo chciała przelecieć się samolotem.

Wejście na pokład zostało jej jednak utrudnione - jej strój został uznany za nieprzyzwoity. Culpo miała wtedy na sobie krótki top i spodenki rowerowe, a i tak, musiała założyć bluzę swojego chłopaka, by wejść do samolotu. Lizzo nie miała takich problemów, mimo że, trzeba to przyznać, jej strój odsłaniał trochę więcej.

trwa ładowanie posta...

Część fanów Lizzo stanęła w jej obronie. Osobom krytykującym zarzucali, że ich komentarze są fatfobiczne i zaznaczali, że artystka w przeciwieństwie do modelki leciała prywatnym odrzutowcem, więc mogła na siebie założyć, co tylko chciała.

trwa ładowanie posta...

Trzeba przyznać, że mają trochę racji, ale jednocześnie warto zaznaczyć, że strój Lizzo jest naprawdę dość… oryginalny. Świetnie, że artystka sama czuje się dobrze w swoim ciele, ale czy taki strój nie jest jednak trochę zbyt przesadną ekspresją tej miłości?

Lizzo - About Damn Time [Official Video]

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 18
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 35
Tttttt,zgłoś
Sorry ale juz uwierze, ze tak bardzo uwielbia byc gruba. A ta bielizna... zalosny sposob zwrocenia na siebie uwagi.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Beata,zgłoś
🤣🤣🤣🤣 żenada
Odpowiedz
3Zgadzam się2Nie zgadzam się