lexy chaplin
Lexy o Team X: "Płaciłam za pokój 4500 zł. Musiałam chodzić do operatora na tosty, bo miałam 2,50 zł na koncie"
Lexy skończyła daily vlogi

Lexy Chaplin skończyła kręcić daily. Za karę weźmie Dubiela NA RAJSKIE WAKACJE

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,16.12.2021 16:53

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel podjęli się nietypowego wyzwania - kto pierwszy przestanie kręcić daily vlogi, musi zabrać drugą osobę na wakacje i wytatuować sobie jej imię. Zwycięzcą challenge'u okazał się Dubiel, za co teraz otrzyma nagrodę.

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel tworzą najbardziej znany duet twórców na polskim YouTube. Oboje byli członkami pierwszej edycji Teamu X, która zakończyła się spektakularną dramą. Jednakże konflikt z agencją nie poróżnił Lexy i Marcina, a wręcz przeciwnie - umocnił ich relację. Influencerzy zostali parą, potem się rozstali, a następnie się zaprzyjaźnili i... razem jeżdżą na wakacje. 😉

Marcin i Lexy starają się, aby internet o nich nie zapomniał. W 2021 roku wśród influencerów zapanowała moda, aby pojedynkować się we freak fightach, czyli walkach osób, które nie potrafią się bić, ale mają dużą liczbę followersów na Instagramie. Marcin i Lexy nadążają za trendami - on został zawodnikiem federacji Fame MMA, ona dołączyła do High League.

trwa ładowanie posta...

Lexy Chaplin skończyła daily vlogi

We wrześniu para wystartowała z wyzwaniem - każde z nich nagrywa daily vlogi tak długo, ile jest w stanie. Kto pierwszy przerwie challenge, musi wykonać karę, którą wybiorą widzowie. Fani Lexy i Marcina zdecydowali, że przegrana osoba będzie musiała zabrać partnera/kę na Malediwy oraz wytatuować sobie jej imię na ręce. Jako pierwsza w wyzwaniu poległa Lexy Chaplin.

kończymy to

Dlaczego Lexy Chaplin przerwała daily vlogi?

Influencerka wyjaśniła, że kończy daily vlogi, ponieważ musi skupić się na przygotowaniach do walki z Fagatą. Pojedynek odbędzie się 5 lutego 2022 roku podczas 2. edycji High League.

Ja chodzę teraz dwa razy dziennie na treningi, do których bardzo się przykładam. Bardzo, bardzo chcę wygrać tę walkę. [...] Ciężko jest je łączyć z daily vlogami.

- Lexy Chaplin

Lexy oświadczyła, że obie kary wypełni dopiero po walce z Fagatą.

Wyzwanie daily vlogów trwało 87 dni. Warto zauważyć, że influencerom nie zawsze udawało się wyprodukować jakościowy odcinek. Fani często narzekali, że Marcin i Lexy wypuszczali słaby materiał tylko po to, aby go wypuścić.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Lexy Chaplin ma hejtera-rasistę. Prosi o pomysły na dissy