Lexy skończyła daily vlogi

Lexy Chaplin skończyła kręcić daily. Za karę weźmie Dubiela NA RAJSKIE WAKACJE

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,16.12.2021 16:53

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel podjęli się nietypowego wyzwania - kto pierwszy przestanie kręcić daily vlogi, musi zabrać drugą osobę na wakacje i wytatuować sobie jej imię. Zwycięzcą challenge'u okazał się Dubiel, za co teraz otrzyma nagrodę.

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel tworzą najbardziej znany duet twórców na polskim YouTube. Oboje byli członkami pierwszej edycji Teamu X, która zakończyła się spektakularną dramą. Jednakże konflikt z agencją nie poróżnił Lexy i Marcina, a wręcz przeciwnie - umocnił ich relację. Influencerzy zostali parą, potem się rozstali, a następnie się zaprzyjaźnili i... razem jeżdżą na wakacje. 😉

Marcin i Lexy starają się, aby internet o nich nie zapomniał. W 2021 roku wśród influencerów zapanowała moda, aby pojedynkować się we freak fightach, czyli walkach osób, które nie potrafią się bić, ale mają dużą liczbę followersów na Instagramie. Marcin i Lexy nadążają za trendami - on został zawodnikiem federacji Fame MMA, ona dołączyła do High League.

trwa ładowanie posta...

Lexy Chaplin skończyła daily vlogi

We wrześniu para wystartowała z wyzwaniem - każde z nich nagrywa daily vlogi tak długo, ile jest w stanie. Kto pierwszy przerwie challenge, musi wykonać karę, którą wybiorą widzowie. Fani Lexy i Marcina zdecydowali, że przegrana osoba będzie musiała zabrać partnera/kę na Malediwy oraz wytatuować sobie jej imię na ręce. Jako pierwsza w wyzwaniu poległa Lexy Chaplin.

kończymy to

Dlaczego Lexy Chaplin przerwała daily vlogi?

Influencerka wyjaśniła, że kończy daily vlogi, ponieważ musi skupić się na przygotowaniach do walki z Fagatą. Pojedynek odbędzie się 5 lutego 2022 roku podczas 2. edycji High League.

Ja chodzę teraz dwa razy dziennie na treningi, do których bardzo się przykładam. Bardzo, bardzo chcę wygrać tę walkę. [...] Ciężko jest je łączyć z daily vlogami.

- Lexy Chaplin

Lexy oświadczyła, że obie kary wypełni dopiero po walce z Fagatą.

Wyzwanie daily vlogów trwało 87 dni. Warto zauważyć, że influencerom nie zawsze udawało się wyprodukować jakościowy odcinek. Fani często narzekali, że Marcin i Lexy wypuszczali słaby materiał tylko po to, aby go wypuścić.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 2