Cristian Montenegro zakochał się w szmacianej lalce

Lekarz odebrał poród od szmacianej lalki. To ich trzecie dziecko

Źródło zdjęć: © Cristian Montenegro / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.03.2023 07:30

Kolumbijczyk Cristian Montenegro opublikował na TikToku relację z sali porodowej. Na świat przyszedł jego syn, który - podobnie jak mama - jest szmacianą lalką. Nietypowa rodzina ma za sobą wiele szczęśliwych chwil.

Każdy kocha na swój sposób. Niektórzy czują sympatię do ludzi, inni do samochodów, a pochodzący z Kolumbii Cristian Montenegro oświadczył się szmacianej lalce o imieniu Natalia. Nietypowy związek kwitnie w oszałamiającym tempie. Para właśnie powitała na świecie trzecie dziecko. Jest to szmaciana lalka o imieniu Sammy.

Cristian relacjonował poród za pośrednictwem TikToka. Na udostępnionym nagraniu widzimy wnętrze pomieszczenia stylizowanego na salę szpitalną. Na łóżku leży Natalia, której twarz wyraża zawsze tę samą emocję. "Kobiecie" towarzyszy szmaciana lalka uosabiająca lekarza. Ma on na sobie biały fartuch, czepek i maskę.

trwa ładowanie posta...

Mężczyzna powitał na świecie trzecie szmaciane dziecko

Kolumbijczyk nie krył wzruszenia podczas porodu. Załzawioną twarz ukrył w dłoniach. Kiedy Sammy opuścił łono matki, Cristian położył syna na brzuchu Natalii, po czym strzelił rodzinne selfie. Widzowie pogratulowali dumnemu mężczyźnie: "Wszystkiego dobrego dla waszej rodziny", "Sammy jest taki piękny. Wygląda jak mała lalka".

trwa ładowanie posta...

Cristian długo żył samotnie, zanim trafił na Natalię. W 2022 r. mężczyzna oświadczył się wybrance serca i usłyszał pozytywną odpowiedź. Narzeczeni powoli planują ślub, co nie przeszkadza im w płodzeniu kolejnych dzieci - Sammy ma już brata i siostrę. Konserwatywni internauci mogą się oburzać, czytając o dzieciach przed ślubem, ale Cristian i Natalią mają głęboko gdzieś, co gadają o nich ludzie.

Szmaciana lalka w roli wybranki serca

- Gdyby nie lalki, byłbym najbardziej samotnym człowiekiem na świecie. Teraz przynajmniej coś mam. Z moją Natalią oglądam telewizję i rozmawiam o wszystkim. Nawet nie wie, jak bardzo ją kocham - powiedział Cristian cytowany przez portal DailyMail.

Cristian na początku 2023 r. zorganizował narzeczonej tzw. baby shower. Jest to impreza na cześć przyszłej mamy i dziecka, które niebawem pojawi się na świecie. Obserwujący przyjęcie widzowie pytali Kolumbijczyka, czy jego wybranka urodzi naturalnie, czy przez cesarskie cięcie. Z udostępnionych przez Cristiana materiałów wynika, że obeszło się bez rozpruwania brzucha szmacianej lalce.

trwa ładowanie posta...

Źródło: DailyMail

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 14
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2