Rodzice influencerzy skrępowali dziecko folią spożywczą

Szokująca zabawa na TikToku. Ich dziecko przeżyło piekło

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.03.2023 12:45

Influencerka Savannah Glembin opublikowała bulwersujący klip na TikToku. Bohaterem nagrania jest dziecko ciasno owinięte w folię spożywczą. Służby nie uwierzyły kobiecie i jej mężowi, że film był jedynie zabawą na potrzeby mediów społecznościowych.

Savanah Glembin jest autorką filmów na TikToku, której profil obserwuje ponad 1,1 mln fanów. Kobieta publikuje treści lifestyle'owe i parentingowe. Jeden z klipów, który udostępniła w marcu, wywołał zaniepokojenie wśród widzów.

Usunięty już film przedstawiał sceny rozgrywające się w mieszkaniu influencerki i jej męża Hanka. Kobieta nagrała swojego partnera, który "bawił się" z dzieckiem owiniętym w folię spożywczą od kolan aż po szyję. Hank popychał kilkuletniego chłopca na łóżko i wydawał się być rozbawiony tym, że maluch nie mógł się ruszać.

Rodzice-influencerzy skrępowali dziecko folią spożywczą

Rodzice chcieli, aby ich syn upodobnił się do robaka. - Jeśli twój maluch zrzędzi cały dzień, to jedyny sposób, by go uspokoić - stwierdziła kobieta na nagraniu. Film miał zdobyć popularność na TikToku. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy maluchowi podobał się pomysł opiekunów. Na fragmentach filmu krążących w internecie widać zapłakaną twarz chłopca.

Klip zaniepokoił społeczność TikToka. Wielu internautów wyraziło obawę, że rodzice-influencerzy znęcają się nad dzieckiem. Komentujący zwrócili uwagę na to, że chłopiec mógł się udusić i sprawiał wrażenie zdenerwowanego całą sytuacją.

- Nie rozumiem, co jest zabawnego w tym filmie. Jak można skrępować dziecko folią spożywczą, a następnie nagrać z nim klip dla wyświetleń? Dla was to była rozrywka i sądziliście, że dla widzów też będzie. Nie znoszę takich familijnych kont, które zrobią wszystko dla wyświetleń - powiedziała użytkowniczka @auntkaren0 w odpowiedzi na film rodziny z TikToka.

trwa ładowanie posta...

Urzędnicy odebrali dziecko rodzicom-tiktokerom

Savannah i Hank ponieśli konsekwencje pogoni za wyświetleniami. Chłopiec został odebrany rodzicom przez Child Protection Register, organizację broniącą praw dzieci. Urzędnicy chcieli się upewnić, czy kilkulatkowi nie działa się krzywda.

Influecerka opublikowała klip, na którym zapłakana wystąpiła przed kamerą i wytłumaczyła się ze sprawy: - Ten film został błędnie zinterpretowany, że ja i mąż znęcamy się nad dzieckiem. Tymczasem syn śmiał się i uśmiechał. (...) Hank dla żartów owinął go folią spożywczą. Chłopiec miał swobodę ruchu. Wyglądał jak robak, jak mały ogórek. Nie był smutny i nie płakał. Nigdy byśmy go nie skrzywdzili, jest najlepszą rzeczą, która nam się przydarzyła - wyjaśniła kobieta.

trwa ładowanie posta...

Urzędnicy oddali dziecko parze. Ocenili, że chłopiec będzie bezpieczny pod opieką rodziców-influencerów. "Wyciągnęliśmy wnioski i nigdy nie popełnimy podobnego błędu" - czytamy w komunikacie Savannah i Hanka.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Daily Mail

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 173
  • emoji ogień - liczba głosów: 48
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 18
  • emoji smutek - liczba głosów: 12
  • emoji złość - liczba głosów: 366
  • emoji kupka - liczba głosów: 251
Przecież temu dziecku nic się nie dzieje, nawet uśmiech można zauważyć i widać, że to zabawa😕 ludzie już serio przesadzają🤦 zaraz swojego dziecka nawet dotknąć nie bedzie można bo maltretowanie, o zabawie nie wspomnę... Już nie można smarkaczem nawet uwagi zwrócić bo od razu włączają się Ci od bezstresowego wychowania i załatwiania wszystkiego cisza, spokojem i 'stawianiem granic'- czyli dziecko niech robi wszystko co chce i będzie szczęśliwe, a wtedy będę super rodzicem. Patologiczne wychowanie w tych czasach🤦
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
Tom 30,zgłoś
Współczuję dziecku takich rodziców aż strach myśleć co poza kamerą tam się dzieje
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
Nnnn,zgłoś
Nie jest to fajne uczucie jak nawet się to ogląda a pomyślmy sobie jak to dziecko musiało cierpieć proszę was nie róbcie tak ta osoba po prostu nie ma umysłu.
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8