Książulo na Fame MMA? Influencer zdradza szczegóły
Youtuber Książulo rozwiał wątpliwości fanów. Influencer zdradził, że został zaproszony do freak fightów. Czy Książulo stanie w oktagonie?
Książulo jest obecnie jednym z największych twórców na polskim YouTube. Szymon Nyczke udowodnił, że można powrócić do internetu z ogromnym sukcesem. Drżą przed nim właściciele kebabów, a Magda Gessler z niepokojem ogląda nowe filmy youtubera. Czy strach powinien odczuwać także potencjalny przeciwnik influencera?
Książulo dostał zaproszenie do freak fightów
Podczas sesji Q and A w formacie "Tak lub nie" na Instagramie Książula padło pytanie o walkę w oktagonie. Jeden z internautów zapytał, czy influencer dostał propozycję walki we freak fightach. Książulo odpowiedział, że tak, jednak nie zdradził więcej szczegółów.
Internauci wytypowali już godnego przeciwnika dla Książula. Wiele osób w oktagonie widzi Magdę Gessler, której potrawy influencer wielokrotnie krytykował. Gessler znana jest ze swojego temperamentu, walka byłaby więc niezwykle dynamiczna.
Boxdel komentuje udział Książula w Fame MMA
Boxdel podczas transmisji live na kanale Aferki odniósł się do potencjalnego udziału Książula we freak fightach. Włodarz Fame MMA podkreślił, że Książulo znajduje się obecnie na celowniku organizacji freak fightowych, jednak jego zdaniem - influencer nie musi się na razie bić.
Boxdel powiedział: "Dla takich twórców, którzy tworzą content, bazują na treści i zarabiają z tego godnie i mają spore community, często walka jest dużym ryzykiem". Przygotowania do walki w oktagonie zajmują wiele miesięcy, podczas których życie toczy się wokół diety i treningów. Choćby ze względu na konieczność kontrolowania kalorii przyjęcie walki mogłoby dla Książula wiązać się z dużymi stratami finansowymi. Influencer nie mógłby nagrywać testów kebabów czy zamawiać połowy menu z restauracji.
Popularne
- Natalia Magical założyła niebieską platformę. Ile kosztuje miesięczny dostęp?
- Zbanowali ją z niebieskiej platformy. "Dwa tysiące obcych. Bez żadnych limitów"
- Cameraboy oburzony niebieską platformą Natalii? "Magical jest hipokrytą"
- Daniel Magical dostał bana na kicku. Już nie wróci na platformę?
- Jak smakuje nowy zestaw w KFC "Squid Game"? "Cena jest mega wysoka"
- Edzio Rap drugi raz wbił na O'Block. Nawinął z lokalsami (i przeżył)
- Young Leosia i Kacper Błoński mają "dziecko". Ich wspólne lody już w sklepach
- Julii Żugaj pichci ze swoim chłopakiem. Miał być sernik, wyszedł piernik
- Żenujący wpis Amadeusza Ferrariego o Natsu. Przekroczył granicę?