Kacper Błoński testuje kebaby polecane przez Książula

Zazdrości Książulowi wyświetleń? Kacper Błoński zmiażdżony w sieci

Źródło zdjęć: © YouTube: Kacper Blonsky / YouTube: Kacper Blonsky
Weronika Paliczka,
08.01.2024 14:15

Kacper Błoński postanowił skorzystać z poleceń znawcy kebabów. Youtuber ocenił pięć lokali rekomendowanych przez Książula.

Książulo stworzył format, który na stałe wpłynie na jedzeniowego YouTube'a w Polsce. Kolejne miasta pojawiają się w rankingach najlepszych kebabów. Każdy właściciel lokalu chciałby trafić do ekskluzywnego grona wybrańców Książula. Fani fast foodów z całej Polski wysyłają swoje polecenia, które stopniowo sprawdza największy kebabożerca w kraju.

Kacper Błoński chce być jak Książulo

W najnowszym filmie Kacper Błoński sprawdza pięć warszawskich kebabów polecanych przez Książula. W konkurencji nieświadomie udział wzięły Efes, Esnaf Lokantasi, Tantufi Kebab, Elegance Restauracja oraz Sirin Bodrum Kebab. Kacper Błoński nie oceniał jednak sam. Do współpracy zaprosił kamerzystkę Olę, Karola Gązwę "Blowka", swojego trenera Piotra Szczurka "Miejskiego Drwala" oraz Jurka, znawcę kebabów.

Według subiektywnej opinii Kacpra Błońskiego najlepszym warszawskim kebabem został Efes. Na drugim miejscu zestawienia plasuje się Elegance Restauracja. Podium zamyka natomiast Tantuni Kebab. Przedostatnia lokata należy do Sirin Bodrum Kebab, a stawkę zamyka Esnaf Lokantasi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Testuje NAJLEPSZE KEBABY od KSIĄŻULO

Internauci nie podchwycili pomysłu Kacpra Błońskiego

W komentarzach pod filmem na YouTube wiele osób zarzuca Kacprowi Błońskiemu brak oryginalności i żerowanie na pomyśle Książula. Jeden z komentujących napisał: Niesamowity pomysł, całkowicie oryginalny i nowoczesny." Idąc tokiem najnowszego materiału Błońskiego, można tego typu filmy nagrywać w nieskończoność: "X sprawdza kebaby polecane przez Błońskiego polecane przez Książula", na co również zwracają uwagę internauci. Aleksandra napisała na YouTube: "testuje najlepsze kebaby, które testował Błoński, które wcześniej testował Książulo".... Niekończąca się historia. Mega pomysłowo nie ma co". Komentarz uzyskał ponad 200 polubień.

Książulo jest obecnie na szycie popularności, nic więc dziwnego, że twórcy internetowi chcą iść wytyczoną przez niego ścieżką. Faktem pozostaje jednak stwierdzenie, że to Książulo jednoznacznie kojarzy się z testami kebabów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
ecie pecie też głupoty o tym plecie
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
anonimogeronimo,zgłoś
Kebab jak energetyk, od 18 roku życia. Tyle w temacie.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
pisnaklate,zgłoś
Handel mięsem na kababa w całej Polsce,opanowały cztery firmy,a dwie s nich są własnością w ramach jednej rodziny.Warzywa pochodzą z giełd lub tanich dyskontów.Najgorsza jakość.Zawsze,tam gdzie rynek jest zdominowany przez wąskie grono dostawców,towar jest złej jakości,bo nie ma konkurencji,i tak się sprzeda.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6