z

Kolejne odklejki Boxdela. Czy youtuber stosuje używki?

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
04.04.2024 10:00

Ostatnimi czasy zachowanie Boxdela martwi zarówno internautów, jak i osoby z branży. Youtuber publikuje dziwne wypowiedzi. Dawid Kosiński zarzuca mu stosowanie używek. Czy influencer uda się do specjalisty i zdecyduje się na terapię?

Michał Baron, w internecie działający pod pseudonimem "Boxdel", to polski youtuber i przedsiębiorca. Dawniej walczył w Fame MMA. Po wybuchu afery Pandora Gate prezes zarządu federacji Krzysztof Rozpara wykluczył Boxdela z inicjatywy. W internecie pojawiły się dowody na niestosowne wiadomości, które mężczyzna wymieniał z nieletnimi. Z czasem youtuber został przywrócony do walk. Decyzja wzbudziła duże oburzenie wśród internautów.

Boxdel odchodzi z Fame MMA?

Fame MMA to polska federacja freakfightowa z siedzibą w Swarzędzu. W ramach inicjatywy organizowane są konferencje oraz gale. Zazwyczaj pojedynki działają na zasadach MMA, jednak rozgrywają się także specjalne walki w innych dyscyplinach. W Fame MMA biorą udział popularni celebryci, youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów.

trwa ładowanie posta...

Jakiś czas temu Boxdel wrócił do świata freak fightu. Jego przerwa od mediów nie trwała zbyt długo. Youtuber ostatnimi czasy dziwnie się zachowuje. Wypowiedzi Barona wskazują na to, że ten zrezygnuje z walk na Fame MMA: - Fame przetrwa, żeby nie było, jednak ja i Wojtek będziemy musieli się "zofflinować" po prostu. Decyzja jest spowodowana aktualnymi wydarzeniami. Nie jest to jeszcze potwierdzone, ale takie są plany PR-owe - przekazał Boxdel.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marti Renti: "Freak fight to jest mocno szowinistyczny świat" | VibezTalk

Boxdel ma problem z używkami?

Dawid Kosiński to polski youtuber i jeden z założycieli "Kanału o Technologii". Twórca wdał się w konflikt z Boxdelem. Zarzucił mu, że ten stosuje używki lub ma poważne problemy psychiczne. Wszystko z powodu osobliwych wypowiedzi Barona. Kosiński na portalu X doradził, żeby udał się do specjalisty od uzależnień lub psychiatry:

"Ty mi dałeś poradę zdrowotną, więc w rewanżu łap i jedną ode mnie. Jeżeli nadal bierzesz twarde narkotyki, przestań dla swojego dobra. A jeżeli jesteś czysty i tak jak w ostatnich dniach, a zwłaszcza na niedzielnym streamie, zachowujesz się bez jakichkolwiek substancji, to warto wybrać się do specjalisty. I nie ma tu krzty złośliwości z mojej strony".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Bandy,zgłoś
Tak się zachowuje człowiek postawiony pod ścianą nie wygląda jakby coś brał poprostu się porył chłopak i pogubił, cóż w świecie fałszu i udawania kolegów nic dziwnego
Odpowiedz
0Zgadzam się2Nie zgadzam się