Kristen Stewart zrobi gejowskie show o duchach

Kristen Stewart zrobi gejowskie reality show o polowaniu na duchy

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,16.11.2021 12:37

Nikt o to nie prosił, ale na pewno będziemy to oglądać z zaciekawieniem. Dowiedzcie się, co wiadomo o nowym projekcie Kristen Stewart!

Kristen Stewart już dawno zerwała z łatką nieśmiałej i niezdecydowanej Belli z sagi o wampirach "Zmierzch". Od czasu, gdy wystąpiła u boku ówczesnego życiowego i ekranowego partnera, Roberta Pattinsona, kobieta zagrała w wielu innych produkcjach. Dość wspomnieć o rolach w "Camp X-Ray", "Przebudzeni", "Głębia strachu" czy "Spencer" - filmie, w którym Kristen Stewart wciela się w rolę księżnej Diany.

Zmiany zaszły również w życiu prywatnym 31-letniej gwiazdy Hollywood. W listopadzie 2021 roku Kristen Stewart ogłosiła, że zaręczyła się ze swoją wieloletnią ukochaną, Dylan Meyer. Wkrótce para stanie na ślubnym kobiercu! Wszystko wskazuje więc na to, że główna bohaterka filmów z serii "Zmierzch" jest spełnioną kobietą... Ale czy na pewno? Kristen wyjawiła, że zrealizuje dość nieoczywisty projekt.

trwa ładowanie posta...

Kristen Stewart - miłośniczka zjawisk paranormalnych

"The New Yorker" donosi, że Kristen Stewart zrobi gejowskie reality show o polowaniu na duchy. Projekt jest na wczesnym etapie realizacji, dlatego trudno powiedzieć, czy chodzi o gejowskich łowców duchów poszukujących zjawisk paranormalnych, czy należy się spodziewać, że duchy będą orientacji homoseksualnej. Niezależnie od tego, jak będzie, brzmi to wyjątkowo oryginalnie.

trwa ładowanie posta...

Gwiazda Hollywood opisała projekt jako nadprzyrodzone szaleństwo w przestrzeni queerowej, posługujące się wygórowaną estetyką. - Geje i lesbijki lubią ładne rzeczy. Więc celujemy w prawdziwe wizualne bogactwo - mówi Kristen Stewart, która nad paranormalnym show pracuje ze swoją narzeczoną.

Nie wiadomo jeszcze, dla jakiej stacji powstanie show, ale Kristen na pewno znajdzie chętnych do wykupienia praw emisyjnych.

Moda na tematy paranormalne w Hollywood

Gejowskie reality show o polowaniu na duchy nie wywołuje w nas dużego zdziwienia, bo powoli przyzwyczajamy się do nowego trendu w Hollywood. Kolejne gwiazdy promują modę na zjawiska paranormalne - Demi Lovato zrobiło serial dokumentalny o UFO, natomiast Kesha (która swego czasu współżyła z duchem) pracuje nad serialemnawiedzonych miejscach. Kwestią czasu jest, kiedy podobne formaty pojawią się w Polsce.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0