Conjuring Kesha

Kiedyś współżyła z duchami. Teraz zrobi o nich serial dokumentalny

Źródło zdjęć: © Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.10.2021 15:54

W 2022 roku w streamingu pojawi się "Conjuring Kesha" - serial, w którym piosenkarka nominowana do nagrody Grammy zbada, czym są zjawiska paranormalne.

Kesha to amerykańska piosenkarka, której szczyt popularności przypadł na lata 2009-10. Wokalistce nigdy nie udało się przeskoczyć poprzeczki, którą zawiesiła sama sobie kawałkiem "Tik Tok". W 2010 roku utwór sprzedał się w 12,8 milionach cyfrowych kopii, co uczyniło go najlepiej sprzedającym się singlem roku. Po latach milczenia Kesha powraca do mainstreamu... ale w dość dziwnej odsłonie.

Kesha jest miłośniczką zjawisk paranormalnych. Posiada "creepy bucket listę" nawiedzonych miejsc, które planuje odwiedzić na planie serialu produkowanego dla serwisu discovery+. W "Conjuring Kesha" piosenkarka w towarzystwie zaprzyjaźnionych celebrytów i specjalistów od zdarzeń paranormalnych spróbuje przejrzeć, co kryje się za zasłoną oddzielającą świat materialny od duchowego.

trwa ładowanie posta...

Kesha uprawiała seks z duchem

Kesha w wywiadzie z Ryanem Seacrestem w 2012 roku wyznała, że uprawiała seks z duchem. Świadectwem tej przygody jest piosenka "Supernatural", dotycząca "współżycia z nadnaturalnym bytem". Kobieta rozwijała z duchem relację o charakterze friends with benefits, kiedy mieszkała w Rural Canyon. Kesha opisywała gościa jako mroczną energię, która budziła ją w nocy.

Kesha - Supernatural (Audio)

Zawsze ciągnęło mnie do sfery nadprzyrodzonej i duchowej. Proces tworzenia muzyki postrzegam jako kosmiczne połączenie mojej duszy z czymś większym ode mnie, czego nie potrafię wyjaśnić. W swoim programie zaproszę przyjaciół do odwiedzenia tajemniczych, paranormalnych miejsc. Będziemy odkrywać tajemnice życia, starając się uchwycić coś, czego nikomu wcześniej się nie udało. Udowodnię, że zjawiska nadprzyrodzone to nie tylko mity i bajki. Rozpoczynamy duchowo-kosmiczną wyprawę.

- Kesha

"Conjuring Kesha" - kiedy premiera?

Amerykańska piosenkarka nie od dzisiaj popularyzuje temat zjawisk paranormalnych. W serwisie iHeart można znaleźć jej podcast "Kesha and the Creepies", który dotyczy zjawisk nadprzyrodzonych.

"Conjuring Kesha" ukaże się w 2022 roku na platformie streamingowej discovery+. Część oferty tego serwisu jest dostępne w ramach usługi Player. Serial Keshy będzie się składał z sześciu godzinnych odcinków.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 17
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 13