Tom Holland i Zendaya

Zendaya i Tom Holland to kolejny udawany związek w Hollywood. Oto inne przykłady

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.07.2021 17:22

Od kilku dni portale plotkarskie żyją tym, że Tom Holland i Zendaya zostali przyłapani na czułościach. Ich związek wyszedł na jaw akurat wtedy, gdy trwa kampania promocyjna filmu "Spider-Man: No Way Home", w którym oboje grają. Przypadek? Nie sądzę.

Zdaję sobie sprawę, że nagłówkiem niniejszego artykułu zraziłem do siebie fanów Toma Hollanda i Zendayi. Zanim jednak zaczniecie mnie hejtować w komentarzach, moi mili, to proszę, doczytajcie ten tekst do końca. Ja naprawdę chciałbym, żeby wszyscy ludzie na świecie kochali się nawzajem miłością szczerą i niewymuszoną, ale niestety, niektórzy udają związek, bo im się to wizerunkowo opłaca.

W kwestii Toma i Zendayi chciałbym się mylić. Chciałbym, żeby się okazało – tak jak podają serwisy plotkarskie – że tych dwoje naprawdę spotyka się od 2017 roku i robią to nie dlatego, że zmusili ich do tego producenci lub PRowcy, lecz strzała Erosa. Ale historia Hollywood zna wiele przypadków, kiedy aktorzy udawali związek i dlatego uważam, że Tom i Zendaya wpisują się w ten proceder.

Fejkowe pary w Hollywood. Najbardziej oczywiste przykłady według fanów

Kristen Stewart i Robert Pattinson

Poza ogniem i wodą nie przychodzi mi na myśl inna para, która tak bardzo nie pasowałaby do siebie jak Kristen Stewart i Robert Pattinson. Tworzyli związek tak długo, jak długo występowali jako Bella i Edward w sadze "Zmierzch". Kiedy seria o wampirach się skończyła, Stewart i Pattinson rozstali się z hukiem i... bardzo szybko ułożyli sobie życie na nowo.

Kristen Stewart i Robert Pattinson
Kristen Stewart i Robert Pattinson (Instagram , Instagram)

Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp

Córka Johnny'ego Deppa i aktor, który zasłynął przez scenę z brzoskwinią (wygooglujcie sobie o co chodzi), zaczęli być widywani razem akurat wtedy, gdy zaczęła się kampania promocyjna filmu "Król", w którym oboje występowali. Mimo że Timothée zarzekał się, iż nie był to udawany związek, zdjęcia przedstawiające parę całującą się na łodzi są podejrzanie ustawione.

Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp
Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp (Instagram , Instagram)
Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp
Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp (Instagram , Instagram)

Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Który album Miley Cyrus jest najbardziej intrygujący i nieoczywisty? Oczywiście, że "Younger Now", dla którego inspiracją był medialny związek artystki z Liamem Hemsworthem. Związek, który to się rozpadał, to odżywał, to były zaręczyny, to po zaręczynach, i w końcu nie wiadomo, co to w sumie było. Jak dla mnie 100% fejkowa relacja.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Miley Cyrus i Liam Hemsworth (Pinteres , Pinteres)

Tom Hiddleston i Taylor Swift

Gwiazda muzyki pop i odtwórca roli Lokiego spotykali się przez trzy miesiące, ale robili to w sztuczny i niewiarygodny sposób. Ich relacja otrzymała nazwę Hiddleswift i została przez fanów rozebrana na czynniki pierwsze jako wielkie kłamstwo. Wpiszcie w Google "Taylor Swift and Tom Hiddleston relationship conspiracy" i będziecie mieli dłuuuugą lekturę do czytania.

Tom Hiddleston i Taylor Swift
Tom Hiddleston i Taylor Swift (Instagram , Instagram)

Zac Efron i Vanessa Hudgens

Odgrywali swoje role wyśmienicie... ale ciężko nie zauważyć przypadku w tym, że tworzyli związek tak dopóty, dopóki występowali w "High School Musical"

Zac Efron i Vanessa Hudgens
Zac Efron i Vanessa Hudgens (Vibez , Materiały własne red. Vibez)

Camila Cabello i Shawn Mendes

Oboje współpracowali przy kilku utworach jako przyjaciele aż nadeszła "Señorita" z 2019 roku, która okazała się ich wielkim sukcesem. Wizerunek pary na scenie pomagał im nakręcać słupki sprzedaży, więc stali się parą za kulisami... tzn. stali się swoimi agentami od PR. Kiedy jedno coś robi, drugie to promuje. Trudno o bardziej fejkowy związek w Hollywood.

Camila Cabello i Shawn Mendes
Camila Cabello i Shawn Mendes (Instagram , Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 9
Zgadzam się. Szkoda...
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się