sport
Linkimaster przejdzie z Fame MMA do High League? Chodzi o rewanż z Lil Masti!
Deskorolki z krwią legendy wyprzedały się w moment :O

Krew Tony’ego Hawka w DESKOROLCE?! Nowy, kontrowersyjny gadżet?

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,27.08.2021 12:45

Ile dalibyście za gadżet sprzedawany przez idola? A gadżet z jego KRWIĄ? Tony Hawk wyprzedał "krwawe deskorolki" w kilka minut… CO?

bFGpSZLT

Pamiętacie ostatnie kontrowersje związane z ludzką krwią w rzeczach sygnowanych/reklamowanych przez gwiazdy? Ostatnią taką osobą był Lil Nas X i jego "szatańskie" buty. Kto jest następny?

Tony Hawk i jego deskorolki z krwią

Tony Hawk sprzedaje deski... ze swoją krwią .o.
Tony Hawk sprzedaje deski... ze swoją krwią .o. (Materiały prasowe)

Legendarny skateboarder oddał kilka fiolek krwi, które zostaną wykorzystane do stworzenia limitowanej edycji deskorolek w ramach współpracy z popularnym w Stanach Zjednoczonym napojem Liquid Death Mountain Water. Każda fiolka zostanie zmieszana z farbą i użyta na deskach kosztujących 500 dolarów, które już zostały wyprzedane. 10% z dochodu zostanie przekazane do organizacji non-profit walczącej z plastikiem oraz The Skateboard Project.

Tony Hawk sprzedaje deski... ze swoją krwią .o.
Tony Hawk sprzedaje deski... ze swoją krwią .o. (Materiały prasowe)

Tak, krew Hawka w deckach deskolorek. Kto nie chciałby jeździć z legendą skareboardu?! Cieszę się, że część dochodów zostanie przeznaczona na ogranizacje wspierające ekologię i biedniejsze okolice. Dla wielu osób sport może być zdrowym oderwaniem od rzeczywistości lub sposobem na wyrwanie się z domu.

Tony Hawk sprzedaje deski... ze swoją krwią .o.
Tony Hawk sprzedaje deski... ze swoją krwią .o. (Materiały prasowe)

Odzew fanów był ogromny. Wszystkie 100 decków po 500 dolarów zostały wyprzedane w 15-20 minut! Jakbym widział kolejny drop ubrań Supreme.

bFGpSZLV

W całej sprawie odezwał się… Lil Nas X

Wspominałem na początku o jego "szatańskich butach". Kontrowersyjny raper kilka miesięcy temu wypuścił przeróbkę butów Nike od MSCHF. Miały one promować jego piosenkę "Montero" - tak, tę od twerkowania szatanowi. Sneakersy miały mieć w sobie "kroplę ludzkiej krwi", co (w połączeniu z religijnymi nawiązaniami) miało wzbudzić kontrowersje.

No i kto by pomyślał - ludzie się wzburzyli! Ale bardziej przez cały marketing i połączenie postaci szatana z krwią, aniżeli z powodu samej krwi. Przecież MSCHF w przeszłości wydało buty z wodą święconą, więc... xD

Teraz, gdy Tony Hawk wypuścił deskorolki z jego krwią i nie wywołało to oburzenia opinii publicznej to czy jesteście gotowi przyznać, że tak naprawdę nigdy nie byliście wkurzeni z powodu krwi na butach? A może byliście wściekli z jakiegoś innego powodu?

Bo wiecie, jest różnica pomiędzy sprzedawaniem czegoś jako "buty szatana", a "deska z DNA legendarnego skateboardera" lol. Na szczęście raper został w miarę wyjaśniony przez użytkowników Twittera:

bFGpSZLX

Jest pan bardzo utalentowany i inteligentny. Proszę nie gubić dalej sedna sprawy. Ludziom nie podobały się pańskie buty, bo to były buty szatana. A zdecydowana większość ludzi, bez względu na ich poglądy na temat pańskiej seksualności, nie lubi motywów satanistycznych. Nikt nie chce cię dopaść.

Dla osób nieznających twórczości Lil Nas X’a: oficjalnie jest gejem i pokazuje to w swoich teledyskach.

Ot, szukał on więcej atencji, gdyż tego samego dnia ogłosił premierę swojego nowego albumu. Tadam, sprawa rozwiązana!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Najman chce udowodnić swoje ojcostwo? Wyjaśniamy patodramę ze starym Muranem