influencerzy
Przemek Pro chce, by otyli płacili za dwa miejsca w samolocie
Konopski nagrywa film na Wardęgę

Konopski robi film o Wardędze! Wojna z druidem to fatalny pomysł...

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,17.01.2022 12:18

Internauci ostro skrytykowali Konopskiego za nierzetelny materiał o Leksiu. Jedną z osób, która wytknęła błędy w materiale youtubera, był Sylwester Wardęga. Konopski najwidoczniej poczuł się urażony krytyką, bo zamierza odpowiedzieć - filmem o liderze Watahy, nad którym pracował rok.

Nowy rok zaczął się od wybuchu bomby. Konopski opublikował film, w którym ujawnił skandaliczne zachowanie członka Teamu X - Leksia. Idol dzieciaków miał wykorzystywać swoją sławę, aby zaczepiać młode fanki na Instagramie, pisać do nich obleśne wiadomości i wysyłać zdjęcia genitaliów. Konopski podał informację, że jedną z poszkodowanych dziewczyn była 14-latka, co okazało się nieprawdą.

Sylwester Wardęga dowiódł, że dziewczyna kłamała i w chwili rozmowy z Leksiem skończyła 15 lat. Obrzydliwe zachowanie influencera należy potępić, ale nie pisać, że jest on pedofilem. Mimo to internet wydał wyrok, w związku z czym Leksiu ogłosił, że odchodzi z Teamu X i zawiesza działalność w sieci. Była to najrozsądniejsza decyzja, jaką mógł podjąć w zaistniałej sytuacji.

Sylwester Wardęga wypunktował materiał Konopskiego

Lider Watahy był jednym z najaktywniejszych krytyków materiału Konopskiego. Sylwester Wardęga nagrał o młodszym koledze z branży commentary dwa filmy, w których zarzucił Konopskiemu wiele dziennikarskich błędów m.in. że wiek dziewczyny zweryfikował dopiero po publikacji swojego materiału albo że manipulował screenami, by pasowały pod jego tezę. Konopski przeprosił za to, jak podszedł do sprawy Leksia.

LEKSIU GATE - Weryfikacja dowodów (Team X, Konopsky, Wardęga)

SEKRETNY FOLDER LEKSIA - Leksiu Gate (Konopsky, Team X, Wardęga)

Konopski idzie na wojnę z Wardęgą

Konopski najwidoczniej poczuł się urażony, że Wardęga ośmielił się skrytykować jego błędy, bo zapowiedział, iż przygotowuje film na temat lidera Watahy:

W przyszłym tygodniu będzie odpowiedź na filmy Wardęgi. Pokażę wam kilka ciekawych faktów na jego temat, które zbierałem przez ostatni rok. Jest kilka trafnych rzeczy, jest kilka rzeczy na siłę. W przyszłym tygodniu odniosę się do tego w bardziej obszernym materiale.

- Konopski

STANOWSKI ORA NAJMANA (WARDĘGA, LOGAN MOCNO OSZUKANY, MATA, YTBER ROZBIŁ SAMOLOT, "WYSMAŻONE" AUTO)

To może być początek końca Konopskiego w internecie

Konopski ma prawo, by nagrywać filmy o kimkolwiek. Jednak musiałby mieć przygotowane na Wardęgę coś wybitnie szokującego, aby wyjść z tej "wojny" obronną ręką. W innym przypadku zostanie oskarżony o to, że nie potrafi schować urażonej dumy do kieszeni, tylko chce się wybić na sztucznie wykreowanym konflikcie z Wardęgą.

Kiedyś Konopski wyśmiał Wardęgę, że ogląda filmy dla dorosłych. Jeśli w nadchodzącym materiale zamierza przedstawić argumenty podobnego kalibru, to jego wiarygodność jako twórcy commentary spadnie do poziomu temperatury na kole podbiegunowym.

Biorąc pod uwagę dotychczasową działalność Wardęgi, można podejrzewać, że lider Watahy już teraz ma przygotowaną odpowiedź na film Konopskiego. Sylwester na pewno nie potraktuje swojego przeciwnika łagodnie tylko dlatego, że ten jest bardzo młody i niedoświadczony. Czy Konopski zdaje sobie sprawę z wyzwania, jakiego się podjął?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Hot Chip Challenge. Gastrolog: "To rodzaj masochizmu" [WYWIAD]