popkultura
"Pageboy". Elliot Page napisał książkę o transpłciowości
Ciuchy Konopskiego obszczane

Konopski wysyła fanom obsikane ubrania? "Król researchu" dostał nauczkę

Źródło zdjęć: © Vibez / TikTok, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.06.2022 14:00

Pod wieloma filmami na TikToku znajdziemy komentarze o treści: "ciuchy Konopskiego przyszły mi obszczane". Co to oznacza? To pokłosie wielkiej dramy pomiędzy Konopskim a Wardęgą.

Zanim wyjaśnimy, dlaczego ludzie piszą, że "ciuchy Konopskiego przyszły mi obszczane", cofnijmy się do najnowszego filmu Sylwestra Wardęgi. Lider Watahy po raz kolejny odpowiedział na oskarżenia Konopskiego. Wardęga wyśmiał legendarny research swojego oponenta, który w materiale newsowym powiedział o kamieniach znalezionych w płatkach Yummers. Konopski powołał się na... anonimowy komentarz z TikToka.

- Jakich my czasów dożyliśmy? Oskarżamy markę na podstawie losowego komentarza z TikToka. Człowieku, pomyśl jak ty się poczujesz, kiedy na przykład Gimper zrobi newsa, że twoje ubrania przychodzą oszczane, bo jakieś dziecko tak napisze w TikToku w komentarzu - powiedział Wardęga, zwracając uwagę, że Konopski oczernił płatki Yummers, bo marką zarządza Danny Ferreri. To youtuber, który jest sojusznikiem Wardęgi.

WATAHA ZNISZCZONA (Konopsky, Wardęga)

Research Konopskiego to już mem

Trudno nie przyznać Wardędze racji, że robienie sensacyjnego newsa na podstawie komentarza z TikToka nie jest szczytem dziennikarstwa śledczego. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy Konopski "popisał się" umiejętnością zdobywania informacji. Youtuber błędnie zweryfikował wiek dziewczyny, do której Leksiu z Teamu X wysyłał obleśnie wiadomości.

"Ciuchy Konopskiego przyszły mi obszczane"

Nie minęło wiele czasu od filmu Wardęgi, gdy pod klipami na TikToku zaczęły się pojawiać komentarze o treści "ciuchy Konopskiego przyszły mi obszczane". Jest to oczywiście żart, który ma zaboleć Konopskiego. Żeby było zabawniej, materiał newsowy na ten temat nagrał Gimper - oczywiście powołując się na losowe komentarze z TikToka.

- Skąd wziął się problem o tak dużej skali? Ciężko powiedzieć. Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że byłoby wręcz wymagane zaklęcie jakiegoś druida, aby w tak wielu paczkach do ludzi pojawiły się obsikane ciuchy Konopskiego - powiedział Gimper.

trwa ładowanie posta...

Jeśli Konopski po akcji z "obszczanymi ciuchami" nie nauczy się robić porządnego researchu, to już chyba nigdy mu się to nie uda.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
żałosne,zgłoś
A mnie ciekawi czy Pan redaktor ma świadomość, że Wardęga zmanipulował nagranie. News Konopa nie był o "kamieniu w płatkach" tylko o złym składzie, a komentarz o kameniu Konopski przeczytał wyśmiewając go. Wardęga zmanipulował nagranie i powiedział, że Konopski robi newsy na podstawie losowego komentarza z TikToka. Serwisy takie jak Wasz powielają te kłamstwa. Tak samo jak z "błędną weryfikacją wieku", bo to dziewczyna okłamywała Konopskiego. Trochę więcej rzetelności, bo powielacie kłamstwa. Sami może zróbcie research najpierw.
Odpowiedz
2
like
1
dislike
Tomcio,zgłoś
Złoto!
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Heheheha,zgłoś
Ciuchy Konopskiego przyszly mi obszczane
Odpowiedz
10
like
1
dislike
Komentarze (3)
arrow
Jenna Ortega kręciła scenę tańca w "Wednesday" chora. Miała COVID-19