Raper IDK wszczepił sobie diament w twarz

Kolejny amerykański raper wszczepił sobie diament w twarz xDDD

Źródło zdjęć: © TikTok @idkofficial / TikTok @idkofficial
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.03.2021 15:46

Jason Aaron Mills, na scenie rapowej znany jako IDK, przyozdobił sobie twarz diamentem o wartości kawalerki w centrum Warszawy.

Niedawno pisaliśmy o tym, że raper Lil Uzi Vert – słynący z kontrowersyjnego wizerunku i wystawnego stylu życia – wszczepił sobie w czoło różowy diament o wartości 24 milionów dolarów. Wcześniej na podobny zabieg zdecydował się Sauce Walka, który miał mniejszy rozmach niż Lil Uzi Vert, bo błyskotka zamontowana na jego policzku ma wartość "jedynie" 250 tysięcy dolarów.

Wygląda na to, że obserwujemy trend na dekorowanie sobie twarzy diamentami wśród amerykańskich raperów, ponieważ kolejnym muzykiem, który zdecydował się na taki zabieg, jest IDK. Raper udostępnił na swoim Instagramie relację, na której widać, jak chirurg wszczepia błyskotkę w policzek mężczyzny, po czym ktoś sprawdza, czy diament jest prawdziwy – jest.

IDK wszczepił sobie diament w twarz – ile za to zapłacił?

Porównując świecidełka Lil Uzi Verta, Sauce Walka oraz IDK, diament bohatera niniejszego artykułu jest najtańszy w zestawieniu. Ozdoba kosztowała rapera niecałe 100 tysięcy dolarów. Dlaczego "tylko" tyle? IDK wyjaśnił fanom na Twitterze, że woli… inwestować w nieruchomości, dlatego nie wydał na diament fortuny.

Przypomnijmy, że Lil Uzi Vert oszczędzał na swoją błyskotkę 4 lata (!).

trwa ładowanie posta...

IDK – kim jest?

IDK urodził się w '92 w Londynie w rodzinie o amerykańskich korzeniach. Wychowywał się w USA w amerykańskim stanie Maryland. Na przestrzeni lat artysta wypuścił kilka mixtape’ów (na których podpisywał się jako Jay IDK), ale na jego pierwszy album musieliśmy czekać do późnego lata 2019 roku. Wtedy ukazał się debiutancki krążek IDK zatytułowany "Is He Real" z gościnnym udziałem m.in. Pusha T.

IDK - Digital (Official Music Video)

Z rzeczy naprawdę ważnych musicie wiedzieć, że McDonald's planuje wycofać kultową pozycję ze swojego menu...

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0